Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Cif Ultra univerzální odmašťovač 0.75l
Ušetříte 15 Kč -13%
Výhodná cena
99,90 Kč 114,90 Kč (133,20 Kč/l)
Popis produktu

Účinný na odolnou mastnotu. Šetrný k povrchům. Ultra Univerzální Odmašťovač čisticí sprej – díky exkluzivnímu Multi Active System složení obohacenému o čisticí složky zabezpečuje účinné odstranění i té nejodolnější mastnoty. Můžete ho použít na různé typy povrchů uvnitř vašeho domu i v jeho okolí, jako sporák, troubu a dokonce i na rámy kol auta nebo motocyklu. Je šetrný i k nejcitlivějším povrchům jako sklokeramika a nerezová ocel. Objevte také jeho mimořádnou účinnost na vašich nejoblíbenějších tkaninách jako je bavlna a len, anebo při aplikaci na límec či manžety košile. Má příjemnou vůni marseillského mý­dla.

Návod k použití: Nastříkejte na čištěný povrch, nechte působit několik sekund a opláchněte vlhkou houbičkou. U velmi znečištěných povrchů nechte působit několik minut a poté setřete. Houbičku vždy důkladně vypláchněte před použitím, aby se odstranily zbytky jiných čisticích přípravků. Při použití tkaniny nastříkejte přímo na čištěné místo a vyperte jako obvykle. Používejte na suché tkaniny.

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte na lakované povrchy, dřevo, hliník a přírodní linoleum. Důkladně opláchněte po použití na plastové povrchy, pneumatiky a mramor. Nepoužívejte na nápisy a symboly na spotřebičích. Před použitím na nové anebo atypické povrchy, vyzkoušejte přípravek nejdřív na malé nenápadné ploše.

CIF Ultra Univerzální Odmašťovač VAROVÁNÍ Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3-on. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Opláchněte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Zabraňte vdechování aerosolu.

Složení

Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, kationtové povrchově aktivní látky, parfum, geraniol, benzisothiazolinone