Rohlik.cz

Popis produktu

Účinný na odolnou mastnotu. Šetrný k povrchům. Ultra Univerzální Odmašťovač čisticí sprej – díky exkluzivnímu Multi Active System složení obohacenému o čisticí složky zabezpečuje účinné odstranění i té nejodolnější mastnoty. Můžete ho použít na různé typy povrchů uvnitř vašeho domu i v jeho okolí, jako sporák, troubu a dokonce i na rámy kol auta nebo motocyklu. Je šetrný i k nejcitlivějším povrchům jako sklokeramika a nerezová ocel. Objevte také jeho mimořádnou účinnost na vašich nejoblíbenějších tkaninách jako je bavlna a len, anebo při aplikaci na límec či manžety košile. Má příjemnou vůni marseillského mý­dla.

Návod k použití: Nastříkejte na čištěný povrch, nechte působit několik sekund a opláchněte vlhkou houbičkou. U velmi znečištěných povrchů nechte působit několik minut a poté setřete. Houbičku vždy důkladně vypláchněte před použitím, aby se odstranily zbytky jiných čisticích přípravků. Při použití tkaniny nastříkejte přímo na čištěné místo a vyperte jako obvykle. Používejte na suché tkaniny.

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte na lakované povrchy, dřevo, hliník a přírodní linoleum. Důkladně opláchněte po použití na plastové povrchy, pneumatiky a mramor. Nepoužívejte na nápisy a symboly na spotřebičích. Před použitím na nové anebo atypické povrchy, vyzkoušejte přípravek nejdřív na malé nenápadné ploše.

CIF Ultra Univerzální Odmašťovač VAROVÁNÍ Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3-on. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Opláchněte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Zabraňte vdechování aerosolu.

Složení

Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, kationtové povrchově aktivní látky, parfum, geraniol, benzisothiazolinone

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×