Domestos WC blok klec Atlantic 40g

1 ks
34,90 Kč 34,90 Kč/ks
Země původu: Polsko,

Popis produktu

Domestos 3 v 1 toaletní blok - jedinečná kombinace 3 vrstev a 3 funkcí:
1. Čistí tam, kde se šíří bakterie. 2. Zabraňuje tvorbě vodního kamene. 3. Parfémovaný gelový proužek zanechá svěží vůni.

Domestos 3 v 1 toaletní blok s inovačním tvarem klece a s nastavitelným úchytem designovaným tak, aby se dokonale přizpůsobil vaší toaletě a přispěl tak k uvolnění aktivních složek z toaletního bloku.

Návod na použití: Zavěste na hranu WC mísy a ujistěte se, že je na vodou oplachovaném místě přizpůsobením délky úchytu toaletního bloku. Zbylý materiál včetně nerozpuštěného gelu, po rozpuštění WC bloku, vyhoďte do odpadkového koše a prázdnou klec doplňte nahradní náplní Domestos. Poté si umyjte ruce.

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ: Dráždí kůži. Nebezpečí vážného poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Obsahuje butylphenyl methylpropional, hexyl salicylate. Může vyvolat alergickou reakci.

Výrobce UNILEVER ČR, spol. s r.o. Voctářova 2497/18 180 00 Praha 8

Složení

30 % a více aniontové povrchově aktivní látky
5 % nebo více, avšak méně než 15 % parfum Méně než 5 % fosforečnany, aromatické uhlovodíky, butylphenyl methylpropional, alpha-isomethyl ionone, limonene, benzyl alcohol, linalool, citronellol, hexyl cinnamal