Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Nakupte aspoň za 1200,00 Kč a získejte dárek.

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Domestos WC blok klec Gold 40g

Domestos WC blok klec Gold 40g

Domestos WC blok klec Gold 40g

34,90 Kč (34,90 Kč/ks)
Popis produktu

Jedinečná kombinace 3 vrstev a 3 funkcí.

  1. Čistí tam, kde se šíří bakterie.
  2. Zabraňuje tvorbě vodního kamene.
  3. Parfémovaný gelový proužek zanechá svěží vůni.

Nový! Domestos 3 v 1 toaletní blok s inovačním tvarem klece a nastavitelným úchytem designovaným tak, aby se dokonale přizpůsobil vaší toaletě a přispěl tak k uvolnění aktivních složek z toaletního bloku.

Návod na použití: Zavěste na hranu WC mísy a ujistěte se, že je na vodou oplachovaném místě přizpůsobením délky úchytu toaletního bloku. Zbylý materiál včetně nerozpuštěného gelu, po rozpuštění WC bloku, vyhoďte do odpadkového koše a prázdnou klec doplňte náhradní náplní Domestos. Poté si umyjte ruce.

Bezpečnostní upozornění: Nebezpečí vážného poškození očí. Dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte osobní ochranné prostředky pr oči a obličej. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Obsahuje Butylphenyl methylpropional, hexyl salicylate, dimethylcyclohex-3-ene-1-carboxaldehyde. Může vyvolat alergickou reakci.

Složení

30% a více aniontové povrchově aktivní látky 5% nebo více, avšak méně než 15% parfum Méně než 5% fosforečnany, aromatické uhlovodíky, butylphenyl methylpropional, alpha isomethyl ionone, coumarin, benzyl alcohol, linalool, hexyl cinnamal, limonene