Nowaco Filé z Aljašky – bez kostí

300 g
Bez éček
84,90 Kč 283,00 Kč/kg
Země původu: USA,

Popis produktu

Nová řada Nowaco exclusive je dalším potvrzením správného směru rostoucí kvality značkových výrobků Nowaco. Filé bez kostí Nowaco exclusive 300 g je vyrobeno z oblíbené, čerstvě vylovené, ihned na moři zpracované a zmrazené mořské štiky kanadské.

Rybí surovina tak nejenže neztrácí svoji barvu, ale rovněž zůstane zachována i typická jemná chuť. Nejmodernější technika zpracování zaručuje v 99 % nepřítomnost kostí. Vyhledávaný produkt prvotřídní kvality si nyní můžete dopřát i Vy. Přejeme dobrou chuť.

Použití

Filé konzumujte po důkladné tepelné úpravě, vařením, dušením, pečením nebo smažením.
Před přípravou nechte mírně rozmrazit.

Vyzkoušejte náš tip na tento jednoduchý recept:

Nerozmražené filé osolte a okořeňte podle chuti a položte do pekáče vyloženého pečícím papírem. Následně vložte do trouby rozpálené na 200 °C a pečte 7-10 minut. Filety během pečení nepodlévejte a nezakrývejte. Po vyjmutí z trouby nechte ještě 2-3 minuty dojít a poté můžete servírovat např. s bramborovou kaší či zeleninou podušenou na másle.

O výrobci

Společnost Bidfood Czech Republic s.r.o. působí na českém trhu od roku 1990. V současné době je jedničkou v distribuci potravin do gastronomie a do tradičního maloobchodního trhu.

Část produktů Bidfood vyrábí ve vlastních potravinářských továrnách v České republice. V Kralupech nad Vltavou provozuje zpracovny čerstvého hovězího a vepřového masa, mořských ryb i největší bourárnu zvěře v ČR. Výrobní závody v Opavě zahrnují největší výrobu zmrzliny na území České a Slovenské republiky, dále výroby zeleniny, zmrazených hotových jídel či zmrazeného pečiva.

Bidfood pod značkou Nowaco zpracovává, vyvíjí, vyrábí a distribuuje tradičně kvalitní mražené i chlazené výrobky: ryby a rybí výrobky, mražené zeleniny a zeleninové směsi, hranolky a bramborové výrobky, zmražená hotová jídla, lahůdky.

Skladování

Skladujte při teplotě mínus 18 °C a nižší. Před přípravou odstraňte fólii z jednotlivých filé.
Po rozmrazení znovu nezmrazujte. Tepelně upravený výrobek opakovaně neohřívejte.

Výrobce

Bidfood Czech Republic s.r.o.
V Růžovém údolí 553
278 01   Kralupy nad Vltavou
Česká republika

 

 

 

Složení

Maso z mořské štiky kanadské (Merluccius productus)
Mononenasycené mastné kyseliny ve 100g výrobku
Polynenasycené mastné kyseliny ve 100g výrobku

Alergeny

Ryby

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota352 kJ/83.8 kcal
Tuky2.76 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.7 g
Sacharidy g
z toho cukry g
Bílkoviny14.7 g
Sůl0.43 g
Vláknina g