Nowaco Jahody celé

350 g
Bez éček
39,90 Kč 114,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Jakmile přichází zimní období, cena jahod prudce vzrůstá a ani kvalita není stejná jako v letním období. Jahody 350 g Nowaco jsou tak ideálním řešením pro přípravu všech dobrot a zákusků, které bychom jinak museli ze svého jídelníčku vyškrtnout.

Jahody odrůdy Kamaroza jsou velké a šťavnaté. Necháte - li je 30 minut rozmrazit, můžete s nimi vykouzlit jeden z vašich oblíbených receptů.

Jahody, hluboce zmrazené ovoce.

Použití

Zmrazené jahody vysypeme do misky a necháme asi 30 minut při pokojové teplotě rozmrazit.

Zmrazené ovoce používáme k přípravě ovocných salátů, pohárů, zákusků atd.

O výrobci

Společnost Bidfood Czech Republic s.r.o. působí na českém trhu od roku 1990. V současné době je jedničkou v distribuci potravin do gastronomie a do tradičního maloobchodního trhu.

Část produktů Bidfood vyrábí ve vlastních potravinářských továrnách v České republice. V Kralupech nad Vltavou provozuje zpracovny čerstvého hovězího a vepřového masa, mořských ryb i největší bourárnu zvěře v ČR. Výrobní závody v Opavě zahrnují největší výrobu zmrzliny na území České a Slovenské republiky, dále výroby zeleniny, zmrazených hotových jídel či zmrazeného pečiva.

Bidfood pod značkou Nowaco zpracovává, vyvíjí, vyrábí a distribuuje tradičně kvalitní mražené i chlazené výrobky: ryby a rybí výrobky, mražené zeleniny, ovoce a zeleninové směsi, hranolky a bramborové výrobky, zmražená hotová jídla, lahůdky.

Skladování

Uchování u spotřebitele:
*  - 6 °C 1 týden
** -12 °C 1 měsíc
*** -18 °C viz datum min. trvanlivosti

Skladujte při teplotě mínus 18°C a nižší.

Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Výrobce

Bidfood Czech Republic s.r.o.
V Růžovém údolí 553
278 01   Kralupy nad Vltavou
Česká republika

 

Složení

Jahody

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Celer