Nowaco Lesní směs

200 g
Bez éček
29,90 Kč 149,50 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Lesní směs skládající se z jahod, černého a červeného rybízu, malin, ostružin a borůvek je skvělým pomocníkem při přípravě dezertů a lehkého ovocného osvěžení.

Borůvky, maliny, ostružiny či jahody patří mezi jedny z  našich skutečně původních druhů ovoce. Lesní ovoce má kromě pozitivních účinků na lidský organismus typických pro ovoce obecně ještě mnohé další, téměř magické vlastnosti, z nichž asi nejznámější je prevence negativních projevů stárnutí.

Použití

Zmrazenou lesní směs vysypeme do misky a necháme asi 30 minut při pokojové teplotě rozmrazit. Zmrazené ovoce používáme k přípravě ovocných salátů, pohárů, zákusků atd.

Vyzkoušejte recept doporučený výrobcem na skvělé Palačinky s ovocem a zmrzlinou:

Smícháme 2 vejce, 1 lžíci cukr, trochu mléka, nastrouhanou citronovou kůru, špetku soli a prošleháme. Postupně přidáváme mouku a zbytek z 1 l mléka, až vznikne těsto správné hustoty. Do malého kastrůlku vložíme lesní směs, přidáme moučkový cukr a prohřejeme. Těsto rozlijeme rovnoměrně na nepřilnavou pánev a opékáme cca 1 minutu z každé strany. Podáváme přelité lesní směsí, zdobíme zmrzlinou a ušlehanou smetanou.

O výrobci

Společnost Bidfood Czech Republic s.r.o. působí na českém trhu od roku 1990. V současné době je jedničkou v distribuci potravin do gastronomie a do tradičního maloobchodního trhu.

Část produktů Bidfood vyrábí ve vlastních potravinářských továrnách v České republice. V Kralupech nad Vltavou provozuje zpracovny čerstvého hovězího a vepřového masa, mořských ryb i největší bourárnu zvěře v ČR. Výrobní závody v Opavě zahrnují největší výrobu zmrzliny na území České a Slovenské republiky, dále výroby zeleniny, zmrazených hotových jídel či zmrazeného pečiva.

Bidfood pod značkou Nowaco zpracovává, vyvíjí, vyrábí a distribuuje tradičně kvalitní mražené i chlazené výrobky: ryby a rybí výrobky, mražené zeleniny, ovoce a zeleninové směsi, hranolky a bramborové výrobky, zmražená hotová jídla, lahůdky.

Skladování

Skladujte při teplotě -18°C nebo nižší.

Před přípravou nerozmrazujte. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Výrobce

Bidfood Czech Republic s.r.o.
V Růžovém údolí 553
278 01   Kralupy nad Vltavou
Česká republika

Složení

Ovoce v různém poměru
Ostružiny
Jahody
Červený rybíz
Černý rybíz
Maliny
Borůvky

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Celer