Nowaco Maliny

200 g
Bez éček
34,90 Kč 174,50 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Jakmile přichází zimní období, cena malin prudce vzrůstá a ani kvalita není stejná jako v letním období. maliny 200 g Nowaco jsou tak ideálním řešením pro přípravu všech dobrot a zákusků, které bychom jinak museli ze svého jídelníčku vyškrtnout.

Necháte - li je 30 minut rozmrazit, můžete s nimi vykouzlit jeden z vašich oblíbených receptů.

Hluboce zmrazené ovoce.

Použití

Hluboce zmrazené maliny vysypeme do misky a necháme  asi 30 minut při pokojové teplotě rozmrazit. Lze použít k přípravě ovocných salátů, pohárů, zákusků atd.

Vyzkoušejte tento báječný recept na Malinovou štolu doporučený výrobcem:

Troubu předehřejeme na 160°C. V míse utřeme dohladka 250 g másla, 250 g cukru a vanilkový cukr. Poté po jednom přidáváme 4 vejce a opět důkladně zapracujeme do másla. Do druhé mísy vsypeme přes síto 140 g hladké i 140 g polohrubé mouky a smícháme s kypřícím práškem. Tuto směs postupně přidáváme k máslové směsi, nakonec přilijeme 240 ml polotučného mléka a vsypeme polovinu malin poprášených moukou.

Těsto vlijeme do formy vymazané máslem a vysypané hrubou moukou. Navrch vsypeme druhou polovinu malin poprášených moukou a pečeme cca 1 hodinu. Štola bude hotová ve chvíli, kdy na špejli do ní zapíchnuté nebude ulpívat těsto.

Po vychlazení nazdobíme ušlehanou smetanou.

O výrobci

Společnost Bidfood Czech Republic s.r.o. působí na českém trhu od roku 1990. V současné době je jedničkou v distribuci potravin do gastronomie a do tradičního maloobchodního trhu.

Část produktů Bidfood vyrábí ve vlastních potravinářských továrnách v České republice. V Kralupech nad Vltavou provozuje zpracovny čerstvého hovězího a vepřového masa, mořských ryb i největší bourárnu zvěře v ČR. Výrobní závody v Opavě zahrnují největší výrobu zmrzliny na území České a Slovenské republiky, dále výroby zeleniny, zmrazených hotových jídel či zmrazeného pečiva.

Bidfood pod značkou Nowaco zpracovává, vyvíjí, vyrábí a distribuuje tradičně kvalitní mražené i chlazené výrobky: ryby a rybí výrobky, mražené zeleniny, ovoce a zeleninové směsi, hranolky a bramborové výrobky, zmražená hotová jídla, lahůdky.

Skladování

Skladujte při teplotě -18°C a nižší.

Uchování u spotřebitele:
*         -6°C         1 týden
**      -12°C        1 měsíc
***    -18°C        viz datum minimální trvanlivosti

Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Výrobce

Bidfood Czech Republic s.r.o.
V Růžovém údolí 553
278 01   Kralupy nad Vltavou
Česká republika

 

Složení

Maliny

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Celer