Weleda Balzám na nohy

75 ml
229,90 Kč 3 065,33 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Dopřejte svým nohám jemnou svěžest. Suchá, drsná pokožka i nežádoucí pach ustoupí hladkým, pěstěným patám a chodidlům.

Balzám na nohy od Weledy je speciálně vyvinutý tak, aby vaše nohy hýčkal a zjemňoval. Svěží vůni mu dodává esenciální olej z vavřínu kubébového, horského kubébového pepře a z levandule a rozmarýnu.

Extrakt myrhy do něho přenáší svůj prastarý dar v podobě svíravého účinku. Zklidňující měsíček a organický olivový olej pak zjemňují tvrdou pokožku, načež vše uzavírá hedvábný kaolínový jíl

Certifikovaná přírodní kosmetika

Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu Natrue – garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

Natrue je první mezinárodně uznávaná pečeť kvality pro ekologickou a přírodní kosmetiku. Všechny výrobky s tímto označením zaručují nejvyšší standardy.

Použití

Balzám vmasírujte do umytých a osušených nohou, zvláštní pozornost věnujte patám a chodidlům. Ideální je aplikovat ho po speciální koupeli chodidel nebo jako noční zábal – stačí nanést bohaté množství na chodidla a obléct tenké ponožky. Krém bude mít přes noc dostatek času, aby se krásně vstřebal a rozvinul své učinné látky.

O výrobci

Zodpovědný postoj k přírodě i k lidem byl vždy součástí firmy Weleda už od dob, kdy Rudolf Steiner vyslovil svou vizi firmy, která bude zcela sloužit zájmům lidstva a světa jako celku. Weleda je maminkami nejdoporučovanější značkou dětské kosmetiky v ČR.

Všechny jejich produkty jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek. Přes 83 % z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 5–25 °C.

Výrobce

WELEDA, spol. s r.o.
Lidická 336/28
Praha 5  150 00
Česká republika

Složení

Voda, alkohol, olivový olej, lanolin, křemičitan hořečnato-hlinitý, myrhová pryskyřice (myrha), hydrolyzovaný včelí vosk, limonen*, parfém*, mýdlo ze včelího vosku, extrakt z měsíčku lékařského, linalol*, citronelol*, geraniol*, citral*, kumarin*

*z přírodních éterických olejů