Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Sunárek Vanilkové sušenky pro první zoubky 175 g

Sunárek Vanilkové sušenky pro první zoubky

Sunárek Vanilkové sušenky pro první zoubky

175 g
46,90 Kč (268,00 Kč/kg)
Popis produktu

Dětské sušenky. Potravina pro zvláštní výživu – potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 6. měsíce.

Sunárek® sušenky jsou skvělým obohacením jídelníčku malých dětí. Díky svým tvarům a lahodné jemné chuti jsou chutnou svačinkou pro první zoubky a veselé křupání. Velikost a tvar sušenek jsou přizpůsobeny dětským ručičkám. Zároveň pomáhají učit děti lépe žvýkat větší kousky.

Jemná chuť Vynikající chuť sušenek je dána jejich složením a přirozeným obsahem obilovin.

Vybrané cereálie Sušenky Sunárek jsou vyrobeny z pečlivě vybraných obilovin, které se v tomto věku stávají běžnou součástí jídelníčku.

Vysoká kvalita Sušenky Sunárek jsou vyráběny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných přírodních surovin bez použití konzervačních látek a barviv*.

Vitamin B1 a vápník Sušenky Sunárek jsou obohaceny o vitamin B1* a vápník. Vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. *Podle zákona

Příprava a použití: Sušenky Sunárek můžete také přidat do ovocného příkrmu, kaše nebo je nechat rozpustit v kojenecké mléčné výživě, dětském čaji či šťávě.

Skladování: Uchovejte na suchém místě při pokojové teplotě. Neskladujte v chladničce. Otevřené balení vždy dobře uzavřete, uložte na suchém a tmavém místě.

Složení

SLOŽENÍ: Pšeničná mouka 47,8 % Cukr Pšeničný škrob Palmový olej Sušená syrovátková bílkovina (z mléka) Uhličitan vápenatý Kypřicí látky (hydrogenuhličitan sodný) Přírodní vanilkové aroma Thiamin (vitamin B1)

ALERGENY: Pšenice – Obsahuje Vejce – Může obsahovat Mléko – Obsahuje Mandle – Může obsahovat Lískové ořechy – Může obsahovat

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK