Sunárek Sušenky s banány pro první zoubky

175 g
46,90 Kč 268,00 Kč/kg
Země původu: Německo,

Popis produktu

Dětské sušenky. Potravina pro zvláštní výživu - potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 6. měsíce.

Sunárek® sušenky jsou skvělým obohacením jídelníčku malých dětí. Díky svým tvarům a lahodné jemné chuti jsou chutnou svačinkou pro první zoubky a veselé křupání. Velikost a tvar sušenek jsou přizpůsobeny dětským ručičkám. Zároveň pomáhají učit děti lépe žvýkat větší kousky.

Jemná chuť
Vynikající chuť sušenek je dána jejich složením a přirozeným obsahem obilovin.

Vybrané cereálie Sušenky Sunárek jsou vyrobeny z pečlivě vybraných obilovin, které se v tomto věku stávají běžnou součástí jídelníčku.

Vysoká kvalita Sušenky Sunárek jsou vyráběny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných přírodních surovin bez použití konzervačních látek a barviv*.

Vitamin B1 a vápník Sušenky Sunárek jsou obohaceny o vitamin B1* a vápník. Vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. *Podle zákona

Příprava a použití: Sušenky Sunárek můžete také přidat do ovocného příkrmu, kaše nebo je nechat rozpustit v kojenecké mléčné výživě, dětském čaji či šťávě.

Skladování: Uchovejte na suchém místě při pokojové teplotě. Neskladujte v chladničce. Otevřené balení vždy dobře uzavřete, uložte na suchém a tmavém místě.

Složení

SLOŽENÍ: Pšeničná mouka 47,9 %
Cukr Pšeničný škrob Palmový olej Sušený banán v prášku 2,1 % Sušená syrovátková bílkovina (z mléka) Kypřicí látky (hydrogenuhličitan sodný) Med 0,3 % Minerální látky (uhličitan vápenatý) Thiamin (vitamin B1)

ALERGENY: Pšenice - Obsahuje Vejce - Může obsahovat Mléko - Obsahuje Mandle - Může obsahovat Lískové ořechy - Může obsahovat