Sunárek Sušenky s banány pro první zoubky

175 g
Éčka
(Celkem 2)
49,90 Kč 285,14 Kč/kg
Země původu: Německo,

Popis produktu

Dětské sušenky. Potravina pro zvláštní výživu - potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 6. měsíce.

Sunárek® sušenky jsou skvělým obohacením jídelníčku malých dětí. Díky svým tvarům a lahodné jemné chuti jsou chutnou svačinkou pro první zoubky a veselé křupání. Velikost a tvar sušenek jsou přizpůsobeny dětským ručičkám. Zároveň pomáhají učit děti lépe žvýkat větší kousky.

Jemná chuť
Vynikající chuť sušenek je dána jejich složením a přirozeným obsahem obilovin.

Vybrané cereálie Sušenky Sunárek jsou vyrobeny z pečlivě vybraných obilovin, které se v tomto věku stávají běžnou součástí jídelníčku.

Vysoká kvalita Sušenky Sunárek jsou vyráběny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných přírodních surovin bez použití konzervačních látek a barviv*.

Vitamin B1 a vápník Sušenky Sunárek jsou obohaceny o vitamin B1* a vápník. Vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. *Podle zákona

Příprava a použití: Sušenky Sunárek můžete také přidat do ovocného příkrmu, kaše nebo je nechat rozpustit v kojenecké mléčné výživě, dětském čaji či šťávě.

Skladování: Uchovejte na suchém místě při pokojové teplotě. Neskladujte v chladničce. Otevřené balení vždy dobře uzavřete, uložte na suchém a tmavém místě.

Složení

Pšeničná mouka47.9 %
Cukr
Pšeničný škrob
Palmový olej
Sušený banán v prášku2.1 %
Sušená syrovátka bílkovina
Mléko
Kypřicí látky
E500(ii) - Hydrogenuhličitan sodnýŠkodlivost 1 z 6
Med0.3 %
Minerální látky
E170 - Uhličitany vápenatéŠkodlivost 0 z 6
Thiamin
Vitamin B1

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Mléko
Může obsahovat stopy:
Vejce
Skořápkové plody
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.