Clearblue těhotenský test s indikátorem termínu početí

239,90 Kč 239,90 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Těhotenský test Clearblue Digital s ukazatelem týdnů je první a jediný test, který je při datování těhotenství stejně přesný jako ultrazvukové vyšetření.** Jeho Smart Dual Sensor™ Vám nejen sdělí, zda jste „+“ nebo nejste „–“ těhotná, ale ukazuje také, jak dlouho jste těhotná.

Je to jako 2 testy v 1 – nejprve zjišťuje přítomnost těhotenského hormonu s přesností vyšší než 99 % (ode dne očekávané menstruace), a pokud jste těhotná, TAKÉ zobrazí, před kolika týdny došlo k početí: 1–2, 2–3 nebo více než 3 týdny (3+). Ukazatel týdnů má při určování doby početí přesnost 93 %.

Test je tak citlivý, že jej lze provést již 5 dnů před vynechanou menstruací.*

* Test lze použít 5 dnů před vynechanou menstruací (což je 4 dny před očekávanou menstruací). Při laboratorním testování bylo 98 % pozitivních výsledků zjištěno den před očekávanou menstruací, 97 % bylo zjištěno 2 dny před. 90 % 3 dny před a 65 % 4 dny před očekávanou menstruací.

** Výsledek „Počet týdnů“ je z 97 % ve shodě s pozdějším ultrazvukovým vyšetřením pro stanovení doby početí. Založeno na studii výsledků u 187 žen (1–2, 2–3, 3 a více týdnů od početí) v porovnání s datováním těhotenství pomocí ultrazvukového vyšetření.