Rohlik.cz

Popis produktu

Těhotenský test Clearblue Digital s ukazatelem týdnů je první a jediný test, který je při datování těhotenství stejně přesný jako ultrazvukové vyšetření.** Jeho Smart Dual Sensor™ Vám nejen sdělí, zda jste „+“ nebo nejste „–“ těhotná, ale ukazuje také, jak dlouho jste těhotná.

Je to jako 2 testy v 1 – nejprve zjišťuje přítomnost těhotenského hormonu s přesností vyšší než 99 % (ode dne očekávané menstruace), a pokud jste těhotná, TAKÉ zobrazí, před kolika týdny došlo k početí: 1–2, 2–3 nebo více než 3 týdny (3+). Ukazatel týdnů má při určování doby početí přesnost 93 %.

Test je tak citlivý, že jej lze provést již 5 dnů před vynechanou menstruací.*

  • Test lze použít 5 dnů před vynechanou menstruací (což je 4 dny před očekávanou menstruací). Při laboratorním testování bylo 98 % pozitivních výsledků zjištěno den před očekávanou menstruací, 97 % bylo zjištěno 2 dny před. 90 % 3 dny před a 65 % 4 dny před očekávanou menstruací.

** Výsledek „Počet týdnů“ je z 97 % ve shodě s pozdějším ultrazvukovým vyšetřením pro stanovení doby početí. Založeno na studii výsledků u 187 žen (1–2, 2–3, 3 a více týdnů od početí) v porovnání s datováním těhotenství pomocí ultrazvukového vyšetření.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×