Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Yellow & Blue Prací gel z mýdlových ořechů na vlnu a funkční textil z merino vlny (1l) 33praní

Yellow & Blue Prací gel z mýdlových ořechů na vlnu a funkční textil z merino vlny (1l)

Yellow & Blue Prací gel z mýdlových ořechů na vlnu a funkční textil z merino vlny (1l)

33praní
239,90 Kč (7,27 Kč/praní)
Popis produktu

Koncentrovaný gel s přídavkem lanolinu. Základem je výtažek z mýdlových ořechů v biokvalitě získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena. Lanolin je látka, která se přirozeně tvoří na srsti ovcí a zajišťuje tepelně izolační vlastnosti a voděodolnost vlny. Hlavní odlišností tohoto přípravku je, že i při opakovaném praní udržuje vlákna vlny pružná.

Použití: Dávkování pro praní 4 – 5 kg prádla v pračce do 40°C: 30 ml na prací cyklus. Ruční praní: cca ½ uzávěru na prací lázeň. Pozor na příliš teplou vodu, ať se vám prádlo nesrazí. Při tvrdé vodě: dávku zvýšíme až na 60 ml. Při větším znečistění prádla: prádlo před samotným praním necháme odmočit několik desítek minut ve vodě do 40°C. Skvrny před praním ošetříme Citronovým mýdlem. Pro vyčištění silně znečištěných míst u vlněného prádla nepoužívejte žlučové mýdlo. Enzymy v něm obsažené by narušily strukturu vlákna a zbavilo ho lanolínu.

Bezpečnost: Uchovávejte mimo dosah dětí. Použitý obal po vypláchnutí odevzdejte do tříděného komunálního odpadu, zbytek nespotřebovaného výrobku odstraňte s přebytkem vody do kanalizace.

Složení

5–15 % extrakt z mýdlových ořechů, neionický tenzid rostlinného původu, lanolin, < 5 % chelatační činidlo (EDDS), líh, xantanová guma, benzoan sodný.