Tierra Verde Prací gel na funkční sportovní textil (1 l)

33 praní
 239,90 Kč 7,27 Kč/praní
Země původu: Česká republika,

Koncentrovaný gel pro šetrné a ekologické praní sportovního a funkčního oblečení

Základem tohoto pracího gelu je výtažek z mýdlových ořechů. Prací gel je určen pro nejšetrnější praní sportovního textilu, zejména prádla z dutých vláken a mikrovláken.

Plně zachová funkčnost všech speciálních materiálů používaných na moderní sportovní ošacení. Neobsahuje žádné složky, které by zůstávaly v látce, zanášely duté kanálky textilních vláken a při nošení pak dráždily kůži.

  • Jeden litr gelu vystačí až na 33 pracích dávek.

Použití

  • na praní v ruce i v pračce
  • na sportovní a funkční oblečení
  • na oblečení, které má tendenci zapáchat (dresy, ponožky)

O výrobci

Výrobcem ekologické drogerie je česko-slovenská společnost Tierra Verde. Která prací a čisticí prostředky vyvíjí tak, aby měly co nejmenší negativní dopad na životní prostředí a zároveň co nejlepší vliv na člověka, společnost a planetu. Výsledkem je 200 produktů téměř 100% rozložitelných v přírodě, jejichž prostřednictvím vám pomáhají žít ohleduplněji, šetrněji a udržitelněji.

Jejich produkty nejsou testované na zvířatech. Stabilitu a účinnost aktivních složek tekutých výrobků podporuje používání revitalizované vody.

Skladování

Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Výrobce

Tierra Verde s.r.o.
Vintrovna 453/3F
664 41 Popůvky
Česká republika