Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Yellow & Blue prací gel na funkční sportovní textil s koloidním stříbrem (1l)

33 praní
209,90 Kč 6,36 Kč/praní
Země původu: Česká republika,

Koncentrovaný gel na bázi přírodních rostlinných saponinů z mýdlových ořechů pro nejšetrnější praní sportovního textilu, zejména prádla z dutých vláken a mikrovláken. Plně zachová funkčnost všech speciálních materiálů, používaných na moderní sportovní ošacení. Tak jako všechny naše prací gely, neobsahuje žádné složky, které by zůstávaly v látce, zanášely duté kanálky textilních vláken a při nošení pak dráždily kůži. Navíc obsahuje koloidní stříbro, které má antimikrobiální a fungicidní vlastnosti (viz níže).

Použití: Dávkování na 4 – 5 kg prádla: 30 ml na prací cyklus. Při tvrdé vodě: dávku zvýšíme až na 60 ml. Praní v pračce: při běžném znečistění 30 ml pracího gelu na pračku. Při větším znečistění a/nebo tvrdé vodě dávku úměrně zvýšit až na dvojnásobek. Ruční praní: cca ½ uzávěru pracího gelu na prací lázeň. Při větším znečistění prádla: prádlo před samotným praním necháme odmočit: rozpustíme 1-2 lžíce prášku PUER v teplé vodě, prádlo necháme namočené nejlépe přes noc skvrny ošetříme před praním Žlučovým nebo Citronovým mýdlem.

Co znamenají antimikrobiální a fungicidní vlastnosti koloidního stříbra? Koloidní stříbro se používá v medicíně jako desinfekční prostředek na vnitřní i vnější použití. Je účinné proti bakteriím a plísním.

Bezpečnost: Uchovávejte mimo dosah dětí. Použitý obal po vypláchnutí odevzdejte do tříděného komunálního odpadu, zbytek nespotřebovaného výrobku odstraňte s přebytkem vody do kanalizace.

Složení

< 5 % extrakt z mýdlových ořechů, neionický rostlinný tenzid, chelatační činidlo (EDDS), kvasný líh, xantanová guma, koloidní stříbro, benzoan sodný.