Rohlik.cz

Popis produktu

Koncentrovaný gel na bázi přírodních rostlinných saponinů z mýdlových ořechů pro nejšetrnější praní sportovního textilu, zejména prádla z dutých vláken a mikrovláken. Plně zachová funkčnost všech speciálních materiálů, používaných na moderní sportovní ošacení. Tak jako všechny naše prací gely, neobsahuje žádné složky, které by zůstávaly v látce, zanášely duté kanálky textilních vláken a při nošení pak dráždily kůži. Navíc obsahuje koloidní stříbro, které má antimikrobiální a fungicidní vlastnosti (viz níže).

Použití: Dávkování na 4 – 5 kg prádla: 30 ml na prací cyklus. Při tvrdé vodě: dávku zvýšíme až na 60 ml. Praní v pračce: při běžném znečistění 30 ml pracího gelu na pračku. Při větším znečistění a/nebo tvrdé vodě dávku úměrně zvýšit až na dvojnásobek. Ruční praní: cca ½ uzávěru pracího gelu na prací lázeň. Při větším znečistění prádla: prádlo před samotným praním necháme odmočit: rozpustíme 1–2 lžíce prášku PUER v teplé vodě, prádlo necháme namočené nejlépe přes noc skvrny ošetříme před praním Žlučovým nebo Citronovým mýdlem.

Co znamenají antimikrobiální a fungicidní vlastnosti koloidního stříbra? Koloidní stříbro se používá v medicíně jako desinfekční prostředek na vnitřní i vnější použití. Je účinné proti bakteriím a plísním.

Bezpečnost: Uchovávejte mimo dosah dětí. Použitý obal po vypláchnutí odevzdejte do tříděného komunálního odpadu, zbytek nespotřebovaného výrobku odstraňte s přebytkem vody do kanalizace.

Složení

< 5 % extrakt z mýdlových ořechů, neionický rostlinný tenzid, chelatační činidlo (EDDS), kvasný líh, xantanová guma, koloidní stříbro, benzoan sodný.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×