-7 %

Radox Muscle Therapy koupelová pěna

500 ml
Trvale výhodná cena %
99,90 Kč 199,80 Kč/l107,90 Kč
Země původu: Velká Británie,

Popis produktu

Pěna do koupele s povzbuzící směsí černého pepře a ženšenu.

Použití

Každá z  kombinací vůní je speciálně navržena tak, aby uvolnila náladu, ať už chcete být osvěženi, povznášeni nebo zklidněni.

O výrobci

Unilever, holandsko-britská společnost byla založena v roce 1930, je dnes jedním z největších výrobců a dodavatelů spotřebního zboží na světě. Unilever nabízí ve více než 190 zemích více než 400 značek potravin, výrobků pro péči o domácnost a výrobků pro osobní péči. Smyslem a posláním společnosti je vrábět prostředky pro běžnou čistotu, snížit práci pro ženy, podpořit zdraví a přispět k osobní přitažlivosti tak, aby život pro lidi, kteří používají výrobky Unilever, byl příjemnější a přínosnější.

Radox je značka pro praní a koupání ve Velké Británii. Výrobce čerpá inspiraci z neuvěřitelných vůní přírody od povznášejícího grapefruitu a povzbuzujícího ženšenu k uklidňujícímu heřmánku a výživnému bambuckému máslu a vytváří oblíbené sprchové gely, pěny do koupele a prostředky pro ruční praní.

Výrobce

Unilever House
Springfield Drive
Leatherhead,
Surrey KT22 7GR
Velká Británie

Složení

Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Hylocereus undatus fruit extract, Panax ginseng extract, Piper nigrum extract, Parfum, Citric acid, Sodium lactate, Polyquaternium-7, Linalool, Propylene glycol, Dipropylene glycol, Coumarin, Limonene, PEG-40 hydrogenated castor oil, Trideceth-9, Lactic acid, Sodium benzoate, Caramel, CI 16035