Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Signal Dětská zubní pasta junior 7–13 let

75 ml
69,90 Kč 932,00 Kč/l
Země původu: EU,

Tato pasta pomáhá předejít zubnímu kazu na čerstvých druhých zubech. - Jemná mátová chuť zajišťuje dětem svěží dech. Určena dětem ve věkové skupině 7 – 13 let.

Produkt je vyráběn s více motivy. Dodávka je závislá na aktuální nabídce a není možné doručit konkrétní motiv.

O výrobci

Značka Signal neodmyslitelně patří ke špičkám na poli zubní a ústní hygieny. Existuje již od roku 1961, kdy uvedla na trh vůbec první zubní pastu s červeno-bílými proužky. Inovace je pilířem filosofie značky Signal, která přinesla světu hned několik revolučních produktů a technologií. Základním principem filosofie firmy je poskytnutí špičkové péče o celou rodinu. Portfolio Signal nabízí jak produkty pro děti od nejútlejšího věku, tak zubní pasty pro ženy a muže.

Upozornění

Nežvýkat a nekousat zubní kartáček. Nepoužívat jako hračku. Používat zubní kartáček pod dohledem dospělého.

Výrobce

UNILEVER ČR spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
180 00 Praha 8
Česká republika

Složení

Aqua
Hydrogenated starch hydrolysate Hydrated silica PEG-32 Sodium lauryl sulfate Aroma Cellulose gum Sodium fluoride Sodium saccharin Glycerin Sodium laureth sulfate Limonene CI 74160 CI 77891 Obsahuje fluorid sodný (1450 ppm F)