Site languages:ČeskyEnglish
Slide 1 of 2

Yellow & Blue Bika – jedlá soda

5 kg
329,90 Kč 65,98 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Jedlá soda má i mnohostranné použití při čistění a údržbě eko-domácnosti. 

Je skvělým a velmi všestranným čističem, pohlcovačem pachů a dokonce pomůže i při uhašení malých domácích požárů.

Použití

Jedlá soda má mnohostranné využití v domácnosti na praní, úklid i čištění. Podrobný návod k použití najdete na příbalovém letáku v každém balení.

Certifikát

Eco Garantie je prestižní mezinárodní certifikát pro bio produkty.

Spotřebitel, který si koupí produkt označený logem Eco Garantie si může být jistý, že produkt splňuje přísná pravidla pro udělení tohoto certifikátu, která jsou zárukou kvality, bezpečnosti a šetrnosti k přírodě.   

Standardy, podle kterých je značka udělována, byly vyvinuty na základě respektu ke křehké rovnováze mezi rostlinami a živočichy. Hlavní závazek tvoří trvalá udržitelnost a péče o spotřebitele. Je dbáno na čistě přírodní složení a u látek nepřírodních dochází k přísné regulaci. 

Produkty označené logem Eco Garantie nesmí obsahovat ropu a látky z ropy vyrobené (parafín, petrolej, atd.), syntetická barviva a parfemaci, geneticky modifikované složky a přísně je regulováno také použití stabilizátorů, emulgátorů a konzervantů nepřírodního původu. Zakázáno je také testování na zvířatech.

O výrobci

Výrobcem ekologické drogerie YELLOW & BLUE je česko-slovenská společnost TIERRA VERDE. Prací a čisticí prostředky vyvíjí tak, aby měly co nejmenší negativní dopad na zdraví a životní prostředí a zároveň co nejlepší vliv na člověka, společnost a planetu.

Základem velké části produktů na praní, čištění a mytí je extrakt z mýdlových ořechů. Slupky z mýdlových ořechů obsahují přírodní saponin a jsou natolik šetrné vůči pokožce, že jsou vhodné i pro alergiky, ekzematiky a malé děti.

Produkty YELLOW & BLUE se uplatní v každé domácnosti, jejíž členové chtějí žít zdravě a ekologicky. Nejsou testované na zvířatech a neobsahují ropné deriváty, chlór ani umělá barviva a syntetickou parfemaci. Stabilitu a účinnost aktivních složek tekutých výrobků podporuje používání revitalizované vody.

Upozornění

POZOR – NEZAMĚŇOVAT SE SODOU NA PRANÍ – jedná se o rozdílné látky!

Není vhodná k vnitřnímu užití.

Výrobce

Tierra Verde s.r.o.
Vintrovna 453/3F
664 41 Popůvky

Složení

hydrogenuhličitan sodný ("jedlá soda")