Yellow & Blue prací prášek na bílé prádlo a pleny (5kg)

100 praní
819,90 Kč 8,20 Kč/praní
Země původu: Česká republika,

Vyzkoušejte unikátní prací prášek s bělicím účinkem a antimikrobiální přísadou. Prací prostředek je vhodný na bílý a stálobarevný textil, ložní prádlo, dětské oblečení a látkové pleny z přírodních vláken i směsných tkanin.

Použití

Do pračky přidejte 50 g koncentrátu na prací várku. Pokud to materiál umožňuje, pereme nejméně na 40 ºC. 

O výrobci

Tierra Verde s.r.o. byla založena v roce 2008. Cílem společnosti je (znovu)objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a planetu. 

Vždy existuje alternativa, proto v Tierra Verde nahrazují plastové obaly za sáčky šroubovacím uzávěrem, platové dózy za papírové kanystry a plastové zip sáčky za papírové sáčky a pytlíky. V sortimentu najdete produkty ekodrogerie, dámské hygienické potřeby, produkty z bio bavlny a spousta dalších pomůcek pro bezobalovou domácnost. 

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Výrobce

Tierra Verde s.r.o.
Vintrovna 453/3F
664 41 Popůvky
Česká republika

Složení

> 30 % uhličitan sodný, zeolit; 5-15% perkarbonát sodný, 5-15 % silikát, citronan sodný; < 5 % extrakt z mýdlových ořechů, prášek z olivového mýdla (mýdlo z olivového oleje, chlorid sodný)

Tento výrobek neobsahuje ropné deriváty, chlór, opticky zjasňující látky ani syntetické parfémy, barviva či enzym