Yellow & Blue Prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo a látkové pleny (0,85kg)

17 praní
239,90 Kč 14,11 Kč/praní
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Součástí pracího prášku jsou najemno rozemleté mýdlové ořechy obsahující rostlinný saponát – saponin. Dále obsahuje šetrné přísady, které zbavují prádlo případných mikrobů a zápachu. Není parfemován. Přípravek byl testován na lidech na kožní snášenlivost a je dobře tolerován i pokožkou dětí do 3 let. 

Použití

Prací prášek je určen na bílé a stálobarevné textilie z přírodních vláken i směsných tkanin, dětské oblečení, ložní prádlo, látkové pleny.
Pereme při teplotách 40˚C a více. 

O výrobci

Společnost Tierra Verde byla založena v roce 2008 a je československou společností bez zahraniční účasti. Jejím cílem je (znovu) objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a Planetu.

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

Tierra Verde s.r.o.
Vintrovna 453/3F
664 41 POPŮVKY
Česká republika

Složení

> 30 % soda, zeolit, 15-30 % prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě, perkarbonát sodný, < 5 % silikát, mýdlový prášek, celulóza

Neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, chlór, syntetickou parfemaci, enzymy a barviva, odpěňovače, palmový olej, ani opticky zjasňující látky.