-33 %

Lipton Zelený čaj jasmínový 20 sáčků

34 g
Akce do 11. 12.
 39,90 Kč 
59,90 Kč1 173,53 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Vyváženost lehké chuti zeleného čaje Lipton a květů jasmínu

Dokonalé propojení lehkého zeleného čaje Lipton bez známek hořkosti s aromatickým a delikátním jasmínem. Díky pyramidovým sáčkům je možné plné rozvinutí chuti jednotlivých ingrediencí. Ideální jako osvěžení během dne, nebo jako výborný doplněk k relaxaci po těžkém dni v práci.

Při pěstování a výrobě čajů Pukka je dbáno o principy Fair Trade obchodu, stejně jako o udržitelný rozvoj. Organické pěstování bylin přináší tu nejlepší autentickou chuť. Vyvážená kombinace bylin v čajích Pukka ovlivňuje naše zdraví podle starodávných ajurvédských principů.

Čaje v balení nejsou baleny samostatně po jednotlivých sáčcích.

V Liptonu se pěstují čaje, ovoce a bylinky v souladu s přírodou. Chrání tak nejen planetu, ale také poskytují skvělou chuť čaje Lipton.
Produkty mají 100% certifikaci Rainforest Alliance Certified™.

Skladování

Uchovávejte v suchu a temnu.

O výrobci

Když Sir Thomas Lipton na sklonku 19. století založil svoji společnost, koupil své první čajové pozemky na Ceylonu. Po více než sto letech vlastní Lipton tisíce akrů vysoce kvalitních čajových plantáží ve Východní Africe. Díky stoleté zkušenosti v pěstování a míchání čaje udržuje Lipton naživu snahu Sira Thomase o neustálé zlepšování a profesionalitu. Není divu, že Lipton je dnes světovou jedničkou mezi čaji. Poznejte bohatou historii a odborné znalosti značky Lipton!

V současné době spadá značka Lipton pod společnost Unilever, holandsko-britskou společnost založenou v roce 1930, která je dnes jedním z největších výrobců a dodavatelů spotřebního zboží na světě.

Výrobce

Unilever ČR
Voctářova 2497/18
180 00  Praha 8
Česká republika