Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Magnum Mini Double Caramel Chocolate 6x60ml 360 ml

Magnum Mini Double Caramel Chocolate 6x60ml

Magnum Mini Double Caramel Chocolate 6x60ml

360 ml
119,90 Kč (333,06 Kč/l)
Popis produktu

Sametová vanilková zmrzlina je a obklopená křupavou Magnum čokoládou, karamelovou vrstvou a na vrchu zmrzliny je unikátní silná vrstva čokolády s Magnum pečetí. Charakteristickým rysem zmrzlin Magnum je kvalitní čokoláda, ze které vyrábíme neodolatelnou polevu křupající při každém kousnutí. 

Magnum patří mezi nejoblíbenější prémiové zmrzliny na světě, a to především díky své kvalitě a chuti. Většina výrobků je bez lepku, pouze u imitovaných edic je nutno věnovat pozornost složení. Značka Magnum je nositelem označení Rainforest Alliance™.  Skladujte při teplotě: -18 °C a nižší.

 

 

Složení

Double chocolate: Mražený krém s rostlinným tukem čokoládový (6 % mléčné čokolády) v kakaové polevě (8 %), v čokoládovém krému (20%) a v mléčné čokoládě (20 %).
Double Caramel: Mražený krém s rostlinným tukem vanilkový v kakaové polevě (8%), v karamelovém krému (20 %) a v mléčné čokoládě (20 %)

Upozornění pro alergiky

Cereálie obsahují lepek - Bez
Mléko - Obsahuje
Ořechy - Může obsahovat
Arašídy - Může obsahovat
 

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK