-52 %

Finish Čistič myčky Lemon 250ml + DEO Lemon

2 ks
Trvale výhodná cena
119,90 Kč 59,95 Kč/ks249,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Velmi účinný gel, který perfektně odstraňuje mastnotu a vodní kámen a zanechává vaši myčku jako novou.

Fungování tohoto čističe s vůní citronu je založeno na bezpečném a efektivním štěpení a odstraňování minerálního nánosu uvnitř myčky, včetně obtížně dosažitelných součástí, jako je topné těleso a ramena s tryskami. Modrá vrstva odstraňuje mastnotu a čirá vodní kámen. 

Pro optimální fungování vaší myčky byste tento čistič měli použít alespoň jednou za měsíc. Jedině čistá myčka může umýt vaše nádobí naprosto do čista. Nyní spolu s osvěžovačem, který vaši myčku zbaví nepříjemného zápachu a mezi jednotlivými cykly jí dodá svěží vůni citronu. 

Použití

Čistič vždy používejte v prázdné myčce. Na lahvičce ponechte víčko a odstraňte pouze bezpečnostní nálepku. Nádobku poté umístěte dnem vzhůru do spodního koše, na místo určené pro mytí talířů. Použijte program o teplotě min. 65°C. Opakujte pravidelně alespoň 1× měsíčně.

O výrobci

Začátkem 50. let minulého století přinášelo rostoucí používání tvarovaného nádobí z plastu řadu obtíží. Skvrny od kávy a fleky způsobené pomalým schnutím, to byly běžné problémy, které připravily půdu pro ten správný produkt.

Na základě poznatků o potřebách mlékárenského průmyslu představil Eco-Lab dva produkty, které se poté staly významnými hráči na scéně mycích prostředků pro domácnosti: Electrasol® a nový mimořádný produkt – Finish®. Finish® je nyní největší světovou značkou prostředků používaných v myčkách na nádobí a prodává se ve více než 40 zemích celého světa.

Skladování

Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3