-40 %

Finish All in One 86ks + 14ks ZDARMA tablety do myčky na nádobí

100 ks
Trvale výhodná cena
299,90 Kč 3,00 Kč/ks499,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Tablety v praktickém větším balení, které vám vystačí na 100 mycích cyklů.

Skrývají v sobě nejen skvělou mycí funkci, a to i při nízkých teplotách, ale navíc fungují i jako leštidlo a sůl. Na všechno tedy stačí jedna tableta a vaše nádobí bude dokonale čisté a zářivé. Mimo to jejich používání ochrání vaši myčku proti vodnímu kameni. Tablety Finish All in 1 šetří čas všem, kteří nechtějí řešit, zda je v jejich myčce vždy dostatečná zásoba soli a leštidla.

Jak pouzit Finish tablety

Použití

Tabletu Finish vložte do přihrádky pro mycí prostředky, nemusíte ji rozbalovat, obal se sám rozpustí. Poté spusťte obvyklý mycí program. Není nutné přidávat další prostředky.

O výrobci

Začátkem 50. let minulého století přinášelo rostoucí používání tvarovaného nádobí z plastu řadu obtíží. Skvrny od kávy a fleky způsobené pomalým schnutím, to byly běžné problémy, které připravily půdu pro ten správný produkt. Na základě poznatků o potřebách mlékárenského průmyslu představil Eco-Lab dva produkty, které se poté staly významnými hráči na scéně mycích prostředků pro domácnosti: Electrasol® a nový mimořádný produkt – Finish®.

Finish® je nyní největší světovou značkou prostředků používaných v myčkách na nádobí a prodává se ve více než 40 zemích celého světa.

Skladování

Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Skladujte mimo teplá a vlhká místa. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3