Tescoma Presto Škrabka na sklokeramické desky

1 ks
179,90 Kč 179,90 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Škrabka na sklokeramické desky od značky Tescoma. 

Snadno odstraní nečistoty ze sklokeramických varných desek a hladkých skleněných a porcelánových ploch.

Vyrobeno z odolného plastu, čepel z prvotřídní nerezavějící oceli

Produkt je dodáván s náhradní čepelí

Záruka 3 roky

Výměna čepele

Škrabku otevřete zasunutím vhodného předmětu do otvoru na zadní straně rukojeti. Vyšroubujte pojistku, vyjměte šroub, vysuňte pouzdro čepele a čepel otočte nebo vyměňte za novou. Použití škrabky a výměně čepele věnujte vždy zvýšenou pozornost. 

Použití

Čepel vysuňte do pracovní polohy a utáhněte pojistku. Sklokeramickou desku čistěte škrabkou pod úhlem cca 45° nebo menším, nepoužívejte nepřiměřenou sílu.

Po použití čepel zasuňte zpět a utáhněte pojistku. Při odstraňování nečistot škrabkou nepoužívejte další čisticí prostředky. Není vhodné do myčky nádobí.

O výrobci

Společnost Tescoma patří mezi celosvětově známé výrobce originálních kuchyňských potřeb, které ocení jak začínající kuchaři, tak i profesionálové. Tradiční pomocníci i nejnovější vychytávky pro vaření, pečení, stolování a domácnost od Tescomy jsou českými designéry navrženy tak, aby usnadňovaly každodenní život v kuchyni. Prvotřídní materiály, nadstandartní záruka, autentické recepty, tipy k použití, zákaznický servis, inovace a česká značka - to je Tescoma.

Skladování

Skladujte v suchu. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Výrobce

TESCOMA s. r. o.
U Tescomy 241
760 01 Zlín
Česká republika