Naši zákaznickou podporu bohužel přemohla chřipková epidemie. Z kapacitních důvodů bude live chat ve špičkách nedostupný. Veškeré požadavky budeme vyřizovat postupně, prosíme jen o trpělivost. Moc se omlouváme a držte nám palce, ať jsme brzy zdraví. Děkujeme za pochopení.
-35 %

Tescoma Elektrický mlýnek na pepř a sůl PRESIDENT 2v1

Akce do 31. 5.
449,90 Kč 449,90 Kč/ks699,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Bez soli a pepře to v kuchyni nejde. Pokud chcete mít při vaření i servírování oboje vždy hezky po ruce, neobejdete se bez spolehlivého elektrického mlýnku na pepř a sůl 2 v 1. S elektrickým mlýnkem PRESIDENT pohodlně a jednou rukou dodáte svým pokrmům nezaměnitelnou chuť čerstvě mleté soli a říz čerstvě mletého pepře současně.

V čem je Elektrický mlýnek na pepř a sůl PRESIDENT, 2 v 1, výjimečný?

Jediný šikovný mlýnek zvládne práci za dva. Má oddělené komory – jednu pro hrubozrnnou sůl a druhou pro celý pepř. Každá komora má svůj vlastní prvotřídní keramický mlecí mechanismus, proto můžete požadovanou hrubost soli a pepře nastavit zvlášť.

Jaké jsou další výhody elektrického mlýnku na pepř a sůl PRESIDENT, 2 v 1?

- mlýnek uvedete do provozu pouhým stisknutím tlačítka pro sůl nebo pepř – k solení či pepření vám tak stačí jedna ruka
- má praktické víčko pro zachytávání zbytků koření, které slouží i jako násypka pro snadné plnění - kvalitní keramický mechanismus zajišťuje dlouhou životnost mlýnku - šetří místo na stole – pro pepř i sůl stačí jediný mlýnek - je opatřen dvěma keramickými mlecími mechanismy, dvěma oddělenými zásobníky na koření a dvěma tlačítky spouštění mletí pro pepř a pro sůl - atraktivní designové tělo mlýnku je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů - výkonný motor poháněný 6 mikrotužkovými bateriemi AAA (nejsou součástí výrobku)

Materiál: kvalitní nerezavějící ocel a odolný plast.

Údržba: mlýnek ani jakoukoliv jeho část nevystavujte dlouhodobému vlivu vlhkosti, nemyjte v myčce ani pod tekoucí vodou, nenechávejte odmočit.

Záruka: 5 let.