Site languages:ČeskyEnglish
Slide 1 of 2

Black Angus Adult hovězí a kachní maso granule pro psy

5 kg
549,90 Kč 109,98 Kč/kg
Země původu: Německo,

Popis produktu:
• Granule lisované za studena bez chemie s chutí a vůní použitých čerstvých surovin • Granule pro dospělé psy • Hovězí a kachní maso, sleď, výtažek z masa mušle, ovoce, zelenina a bylinky • Obsah čerstvého masa 76% (před sušením) • Vyrobeno v Německu

Německá firma Markus-Mühle se zaměřuje na přirozenou přírodní potravu psů. Všechny produkty jsou vyrobeny bez jakékoliv chemie a z kombinace prvotřídních živočišných bílkovin, nejlepších sacharidů a pečlivě vybraných bylinných složek. Zvláštností krmiva Black Angus je speciální proces lisování za studena. Tím je zajištěno, že nedojde ke strukturální změně kvalitních živočišných bílkovin a sacharidů vysokou teplotou. Tímto způsobem jsou cenné látky, jako jsou vitamíny, látky a mikroživiny důležité pro zdraví a vitalitu psa chráněny nebo zůstanou do značné míry zachovány.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Neuzavírat do vzduchotěsných nádob.

Doporučená krmná dávka: Obsah živin a nutriční hodnota je propočítána tak, aby krmná dávka vyhovovala dospělým psům od 12.měsíce věku. Doporučené dávky mohou být orientační podle aktivity psa. Skutečná potřeba potravy může záviset na celkové aktivitě a věku psa. Nezapomínejte, že každý pes musí mít vždy k dispozici dostatečné množství čerstvé vody.

Více informací na www.doglife.cz

Složení

Black Angus sušené maso mleté (17,3%), hnědá plnohodnotná rýže mletá, sušené kachní maso mleté (9,7%), sušené maso ze sledě mleté (6,6%), bílkovina z mořských měkkýšů z Perna Canaliculus (1%), olej ze sledě, mleté proso, amarant mletý, čerstvé zelené bylinky, lněná semínka, směs řas, směs rostlinného leje lisovaného za studena, řepná dřeň, želatina, suchá rašelina (2%), jucca schidigera sušená a mletá, semena ostropestřce mariánského, semena fenyklu, sušené borůvky, žloutkový prášek, křemenná půda (1,5%), extrakt z mušlí z Perna Canaliculus (1,5%), zelená minerální půda.

Metabolizovaná energie: 3430 kcal/kg

Dodatkové látky: Vitamin A (12.000 IE/kg), vitamin D3 (1.200 IE/kg), vitamin E (240 mg/kg), vitamin B1 [thiamin mononitrát] (4,2 mg/kg), vitamín B2 [riboflavin] (8,4 mg/kg), vitamín B6 [pyridoxin hydrochlorid] (5 mg/kg), vitamín B12 (50 mg/kg), biotin (250 mikrogramů/kg), kyselina listová (0,42 mg/kg), niacin (25 mg/kg), vitamin C [L-askorbová kyselina] (170 mg/kg), kyselina pantotenová [D-pantothenát vápenatý] (9,6 mg/kg), cholin chlorid (1.500 mg/kg), mangan (58 mg/kg), měď (12 mg/kg), zinek (144 mg/kg), železo (240 mg/kg).

Analytické složky: Hrubý protein 25.2 %, Hrubý tuk 10.1 %, Hrubá vláknina 6.0 %, Hrubý popel 7.5 %, Vápník 1.35 %, Fosfor 1.12 %, Hořčík 0.08 %, Sodík 0.39 %