Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Alex čistič na dřevěné podlahy s vůní Magic Wood

0,75 l
Vyprodáno. Očekáváme v pondělí.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Alex Extra Protection Čistí a chrání podlahy včetně těch choulostivých, zabraňuje vysychání, které způsobuje vznik spár.

Obsahuje funkční silikony, které vytváří na povrchu ochranu před vlhkostí a skvrnami. Exkluzivní složení s lanolinem obnovuje vlastnosti, které dřevo ztrácí opotřebováním a časem.
 


Použití

Přidejte 2 plná víčka prostředku do kýble naplneného 5l vody. Mop před použitím řádně vyždímejte. Vytřete podlahu jako obvykle.

Pro čištění a ošetřování nábytku a ploch rozmíchejte přípravek v kýblu v poměru 1 víčko na každý litr vody.

O výrobci

AC MARCA Czech Republic s.r.o. je společnost, která na českém trhu působí od roku 1995 a je součástí mezinárodního holdingu AC MARCA se sídlem v Barceloně. Je specialistou v oblastech péče o domácnost, hygiena, péče o tělo a v oblasti lepidel a tmelů.

Skladování

Nádobu uchovávejte zavřenou, pokud výrobek nepoužíváte. Uchovávejte pouze v původním obalu na chladném, dobře větraném místě.

Výrobce

AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Přišimasy 124
282 01 Český Brod

Složení

<5% aniontové povrchově aktivní látky
<5% mýdlo, 2-methyl-4-isothiazolin-3-on, pyrithion sodný, benzisothiazolinon, parfémy (hexyl cinnamal, d-limonen, linalool)