Z důvodu plánované údržby u poskytovatele platební brány nebude 24.4 od 00:30 do 03:00 možné přijímat internetové platby. Údržba bude mít funkční dopad na platební bránu a její provoz bude omezen. Děkujeme za pochopení

Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Alex Protection extra ochranný čistič na laminát 0.75l
Ušetříte 24 Kč -21%
Výhodná cena
89,90 Kč 113,90 Kč (119,87 Kč/l)
Popis produktu

ALEX PROTECTION EXTRA čistí a chrání podlahy i jednotlivé spáry před vlhkostí. Vytváří na povrchu ochranu proti skvrnám. Exkluzivní složení s lanolinem zabraňuje vysoušení způsobující popraskání a zanechává příjemnou vůni.

Návod na použití: Pro čištění, ochranu a péči podlah: 1. Přidejte 2 víčka čističe do kýble naplněného do poloviny vodou. 2. Vytřete dobře vyždímaným hadrem. Pro časté čištění, ochranu a péči nábytku a ploch: 1. Přidat do kýble 1 víčko čističe na každý litr vody. Vyčistit hadříkem namočeným v přípravku. Není třeba oplachovat.

Bezpečnostní varování: Nepožívat. R52/53 Škodlivý pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. S29/56 Nevylévejte do kanalizace, zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní a nebezpečné odpady. S35 Tento materiál a jeho obal musí být zneškodněný bezpečným způsobem. S61 Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Viz speciální pokyny nebo bezpečnostní listy.

Složení

< 5% mýdlo < 5% aniontové povrchově aktivní látky < 5% neiontové povrchově aktivní látky Parfémy Linalool D-limonene Benzisthiazolinone Methylisothia­zilinone