Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Alex Protection extra ochranný čistič na laminát 0,75 l
-13%

Alex Protection extra ochranný čistič na laminát

Alex Protection extra ochranný čistič na laminát

0,75 l
Akce do 28. 9.
94,90 Kč 109,90 Kč (126,53 Kč/l)
Popis produktu

ALEX PROTECTION EXTRA čistí a chrání podlahy i jednotlivé spáry před vlhkostí. Vytváří na povrchu ochranu proti skvrnám. Exkluzivní složení s lanolinem zabraňuje vysoušení způsobující popraskání a zanechává příjemnou vůni.

Návod na použití: Pro čištění, ochranu a péči podlah: 1. Přidejte 2 víčka čističe do kýble naplněného do poloviny vodou. 2. Vytřete dobře vyždímaným hadrem. Pro časté čištění, ochranu a péči nábytku a ploch: 1. Přidat do kýble 1 víčko čističe na každý litr vody. Vyčistit hadříkem namočeným v přípravku. Není třeba oplachovat.

Bezpečnostní varování: Nepožívat. R52/53 Škodlivý pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. S29/56 Nevylévejte do kanalizace, zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní a nebezpečné odpady. S35 Tento materiál a jeho obal musí být zneškodněný bezpečným způsobem. S61 Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Viz speciální pokyny nebo bezpečnostní listy.

Složení

< 5% mýdlo < 5% aniontové povrchově aktivní látky < 5% neiontové povrchově aktivní látky Parfémy Linalool D-limonene Benzisthiazolinone Methylisothia­zilinone

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK