Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

PreVital Naturel dušené filetky 2× s hovězím a 2× s lososem v omáčce

340 g
49,90 Kč 146,76 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Kapsičky Prevital Naturel s dušenými filetkami v podobě trhaných kouksů.

Díky kvalitní receptuře a zpracování jsou kompletním krmivem, které při podávání dle krmného návodu zajistí kočce dostatek živin.

Neobsahují žádná umělá aromata. 

Použití

Podávejte ohřáté na pokojovou teplotu. Průměrně velká kočka (3–5 kg) spotřebuje max. 400 g krmiva denně, optimálně rozdělené do dvou dávek. Kočka musí mít neustále k dispozici dostatek čerstvé, pitné vody.

O výrobci

Partner in Pet Food je jednou z největších společností na výrobu krmiv pro domácí mazlíčky v rámci evropského trhu. Jejich výrobky, té nejvyšší kvality, se prodávají ve 38 zemích, jak na maloobchodním trhu, tak ve specializovaných prodejnách.

Skladování

Skladujte na suchém místě. Po otevření skladujte v ledničce a spotřebujte do 2 dnů. 

Výrobce

Partner in Pet Food CZ s.r.o.
Bucharova 6
158 00  Praha 13
Česká republika

Složení

Hovězí: Maso a výrobky živočišného původu (4% hovězí), bílkovinné ektrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerály, cukry
Losos: Maso a výrobky živočišného původu (4% losos), bílkovinné ektrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerály, cukry"