Sidolux

Sidolux Universal Soda power prostředek na podlahy a povrchy

1 l
72,90 Kč 72,90 Kč/l

Doručení už do 60 minut

30+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
Víte, že...
Vyhlašujeme konec plýtvání!

Plýtvání není naše parketa! Proto vám 100% nezávadné produkty, kterým za pár dní končí expirace, nabízíme za zlomek ceny.

Sidolux je všestranným vonným čistícím prostředkem na všechny omyvatelné povrchy.

Díky unikátnímu systému Soda power, který je součástí prostředku a jehož působení změkčuje vodu, odstraňuje Sidolux univerzální čisticí prostředek velmi rychle nečistoty z povrchu. 

Lze používat jako roztok s vodou pro běžné vytírání a otírání povrchů nebo jako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu. 

Použití

Dávkování: 1,5 uzávěru prostředku vlijeme do 5 l vody.

Při vytírání s mopem se doporučuje použít horkou vodu pro dokonalé očištění podlahy. Lze používat jako roztok s vodou pro běžné vytírání a otírání povrchů nebo jako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu. 

O výrobci

Firma LAKMA, založená roku 1988, se specializuje na širokou nabídku stavební chemie, zateplovacích systémů, hospodářské a profesionální chemie. Devízou firmy je neustálý rozvoj nových technologií a produktů spojený s péčí o životní prostředí.

Skladování

Skladujte v suchu.

Upozornění

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné ochranné brýle/obličejový štít. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Výrobce

LAKMA Strefa Sp. z o.o.
43-254 Warszowice
ul. Gajowa 7
Polsko