Kup 2

Corega

Corega BIO Tabs Čistící tablety na zubní náhrady

30 ks
BIO
104,90 Kč od 2 ks
149,90 Kč 5,00 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

30+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Čisticí tablety na zubní náhrady Corega mají antibakteriální a dezinfekční účinky, které pomáhají předcházet podráždění způsobenému zubním plakem a tvorbě zubního kamene.

  • Ničí 10× více škodlivých bakterií než čištění běžnou zubní pastou* a pomáhají odstranit plak a zbytky jídla**, které mohou poškodit přirozený chrup a dásně.

*pouze namáčení, v laboratorních testech
**při pravidelném používaní dle návodu

Corega čisticí tablety určené na každodenní čištění zubních náhrad a Corega fixační krémy na fixaci zubních náhrad jsou zdravotnické prostředky.

Použití

  1. Vložte jednu tabletu Coregu 4 v 1 do dostatečného množství velmi teplé (ne horké) vody, které bude stačit na ponoření celkové či částečné zubní náhrady nebo můstku.
  2. Náhradu nebo můstek vložte do roztoku na 3–5 minut. Po vyjmutí dočistěte náhradu nebo můstek stejným roztokem pomocí měkkého zubního kartáčku. Zbylý roztok po použití ihned vylejte.
  3. Zubní náhradu nebo můstek dobře opláchněte tekoucí vodou.

O výrobci

Společnost GSK je v České republice pobočkou jedné z největších farmaceutických firem na světě GlaxoSmithKline Plc. se sídlem v Londýně. GSK je jedna z největších farmaceutických společností na světě. Zabývá se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem léčivých přípravků a patří mezi přední světové inovátory v tomto oboru. Hlavním posláním společnosti GSK je zlepšit kvalitu lidského života tím, že umožní lidem být aktivnější, cítit se lépe a žít déle.

Skladování

Tablety skladujte na chladném a suchém místě.

Upozornění

Nevkládejte tablety do úst ani vzniklým roztokem ústa nevyplachujte. Roztok nepijte ani nepoužívejte jako ústní vodu.
Po manipulaci s tabletami nebo roztokem se nedotýkejte úst ani očí. Nepoužívejte přípravek, pokud máte alergii na některou z jeho složek.

Při požití zdraví škodlivý. Způsobuje vážné podráždění očí. Po manipulaci si důkladně omyjte ruce.

  • PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékařskou radu/pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí nebo osob, které by mohly tablety nebo roztok náhodně požít.
  • PŘI POŽITÍ: Volejte Toxikologické informační středisko (224 919 293) nebo lékaře. Výrobek může způsobit alergickou reakci. Při projevech podráždění: přestaňte produkt používat a vyhledejte lékařskou radu/pomoc.

Výrobce

GlaxoSmithKline Consumer Healtcare Czech Republic s.r.o.
Hvězdova 1734/2c
140 00  Praha 4
Česká republika

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Potassium Caroate (Potassium Monopersulfate), Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, TAED, Sodium Benzoate, PEG-180, Sodium Lauryl Sulfate, VP/VA Copolymer, Aroma, Subtilisin, Cellulose Gum, CI 42090, CI 73015