Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Linteo Kids Dětské vlhčené ubrousky školní

15 ks
24,90 Kč 1,66 Kč/ks
Země původu: Turecko,

Dětské čistící vlhčené ubrousky na ruce.

Čistící ubrousky Linteo Kids perfektně odstraňují skvrny od inkoustu, propisky, fixů i lepidla z dětských rukou. Přispívají k rozvoji správných hygienických návyků u dětí. Pro zajištění bezpečnosti vašeho malého školáčka jsou ubrousky dermatologicky testované.

Balení obsahuje 15 kusů ubrousků.

Použití

Jsou vhodné do každé školní aktovky, oceníte je ale i na výletech či při cestování.

O výrobci

Společnost Melitrade a.s. je vlastníkem značek Linteo, Onclé a Niteolu. Svou výrobu soustředí především na segment vlhčených ubrousků a papírových kapesníčků, vyrábí ale i potřeby do domácnosti a pro úklid.

Skladování

Po každém použití řádně uzavřete, skladujte v suchu a chladu, chraňte před sluncem.

Výrobce

Melitrade a.s.
Domažlická 1232/3
130 00  Praha-Žižkov
Česká republika

 

 

Složení

Aqua, Caprylyl/Capryl Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, Dimethicone, Parfum,citric Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Phenoxyethanol