Rohlik.cz

Popis produktu

Pro malá miminka doporučujeme Bupi BABY jemnou koupel 3 v 1, která v sobě spojuje mycí gel, šampon na vlásky a pěnu do koupele. Koupel obsahuje blahodárný měsíček lékařský, který pokožku regeneruje a uklidňuje. Koupel je vhodná na celé tělíčko i na vlásky a poslouží současně i jako veselá pěna do koupele. Proto si miminka i maminky dokonale užijí každou společnou večerní koupel.

Přírodní účinné látky: Měsíček lékařský – má výrazné protizánětlivé a hojivé účinky, uklidňuje a hojí jakkoli podrážděnou pokožku nebo poranění na kůži, působí dezinfekčně a regeneračně.

Použití: 0 měsíců + Díky jemné pěnové textuře s obsahem měsíčku lékařského je přípravek vhodný ke každodennímu použití. Při koupeli nadávkujte buď do ruky jako mycí gel nebo šampon nebo přímo do koupele jako pěnu. Po umytí děťátko opláchněte.

Uchovávejte při teplotě: +5°C – +25°C.

Složení

SLOŽENÍ: Aqua Ammonium laureth sulfate Cocamidopropyl betaine PEG-120 methyl glucose dioleate Calendula officinalis Parfum Panthenol Citric acid Tetrasodium etidronate 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×