Listerine Smart Rinse Ústní voda pro děti od 6 let

250 ml
99,90 Kč 399,60 Kč/l
Země původu: Itálie,

Ústní voda Listerine Smart Rinse s přidaným fluoridem pomáhá chránit zuby vašeho dítěte před zubním kazem při používání dvakrát denně po vyčištění zubů kartáčkem.

  • obsahuje fluorid, který posiluje zuby a snižuje riziko zubního kazu až o 40 % více než samotné čištění zubů
  • ničí škodlivé bakterie, hlavní příčinu vzniku zubního povlaku a onemocnění dásní
  • přitahuje a zbarvuje částečky, které kartáček opomene a ukazuje tak vašemu dítěti důkaz v umyvadle                                              
  • je držitelem pečeti České stomatologické komory

O výrobci

Johnson & Johnson je největší zdravotnická společnost na světě, která se již více než 120 let věnuje péči o zdraví lidí. Firma se zapojuje do filantropických aktivit a podporuje rozvoj regionálních komunit. Řada programů společenské odpovědnosti, které společnost iniciovala nebo se na nich podílí, dosáhla celosvětového měřítka a stále si zachovává svůj silný vliv na péči o zdraví.

Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a specializuje se na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby, Neutrogena, výrobky Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Skladování

Skladujte v suchu 

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 – Jinonice 
Česká republika

Složení

Aqua
Sorbitol Aroma Phosphoric acid Sucralose Cetylpyridinium chloride Sodium fluoride Menthol Disodium phosphate Benzyl alcohol CI 16035 CI 42053 Obsahuje fluorid sodný (0.022% w/v 100 ppm F)