VZOREK: Yoggies jehněčí s bílou rybou 1ks

1 ks
Maximálně 1 ks na objednávku
9,90 Kč 9,90 Kč/ks
Země původu: Německo,

Popis produktu

•    Granule lisované za studena s laktobacily Yoggies
•    Jehněčí maso & bílá ryba, výtažek z mušlí, ovoce, zelenina, bylinky
•    Bez chemie s přírodní chutí a vůní použitých surovin
•    Obsah čerstvého masa 85% (před sušením)
•    All Life Stages (jeden druh granulí pro štěně i dospělé jedince, stačí upravit krmnou dávku)
•    Od české firmy

Garance kvality: Granule Yoggies jsou vyrobeny z kvalitních a čerstvých surovin. Garantujeme, že se v jejich složení neobjevují žádné masokostní moučky, ani vedlejší produkty živočišného původu, lepek, sója ani chemické konzervanty a zchutňovadla. Proto se granule Yoggies snaží svým složením a chutí přiblížit přirozené potravě z přírody.

Tyto granule podporují zdraví a imunitu psa tím, že při trávení nebobtnají, skvěle se tráví a podporují peristaltiku střev. Patří do kategorie „All Life Stages". Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie psů všech plemen. Stačí jen upravit krmnou dávku. Obsahují ca 85% kvalitního syrového masa (před sušením) a díky tomu jsou špičkou na trhu.

Hmotnost cca 90g

Použití

Doporučená krmná dávka: Nutriční hodnota je propočítána tak, aby krmná dávka vyhovovala štěňatům, dospělým i starším psům „All Life Stages“. Minimální krmná dávka je 1,2% tělesné váhy psa (u psů s malou tělesnou aktivitou). Ideální krmná dávka u psa s běžnou aktivitou, procházkami, či zahradou je krmná dávka doporučena na den 1,8% – 2,5% tělesné váhy Vašeho psa podle fyzické zátěže. U mladých psů může množství krmiva tvořit až 2,5% tělesné hmotnosti.
Doporučené dávky mohou být orientační. Skutečná potřeba potravy může záviset na aktivitě a věku psa. Nezapomínejte také, že každý pes musí mít vždy k dispozici dostatečné množství čerstvé vody.

O výrobci

Firma Yoggies je česká rodinná firma, která vznikla z popudu jednoho štěňátka, a u které platí, že „Zdraví začíná v misce®“ . Závazkem Yoggies je vracet psům jejich původní potravu z přírody s původní chutí a vůní, bez jakékoliv chemie i obilí, protože pes je masožravec, a ne nějaká sýpka na obilí. Psi si zaslouží za svou věrnost nejen lásku i lepší potravu, což je motivace firmy. Tedy aby jejich potrava byla takové zdraví v misce.

Skladování

Skladujte v chladu a suchu. Neuzavírat do vzduchotěsných nádob.

Výrobce

Yoggies s.r.o.
Třinecká 674
273 43, Buštěhrad
Česká republika

 

 

Složení

Jehněčí maso sušené mleté 15 %, Maso bílé ryby, sušené, mleté 8 %, Mletý sušený bachor 12 % Sušená, mletá játra 4 %, Bramborové vločky 15 %, Směs zeleniny (čekanka, celer, mangold, pastiňák, kořen petržele) 4,5 %, za studena lisovaný řepkový olej, Sušené, mleté mořské řasy, Směs bylinek pro psy (fenykl, kopřiva, pampeliška, kmín, heřmánek, tymián, listy maliny, listy ostružin, hořec) 3 % Řepné řízky sušené mleté, Rybí olej, Želatinový prášek, Sušená rašelina 2%, Sušené mleté borůvky, Yucca Schidigera, sušená, mletá Laktobacily – Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus (obsah sušených mas odpovídá ca.85% obsahu masa v nesušené formě). Dobré stravitelnosti a energetické úrovně 367 kcal / 100 g je dosaženo i bez přidání cukru a škrobů.