Slide 1 of 2

Salát Lollo Biondo 1ks (cca 150g)

1 ks
Čerstvě sklizeno
22,90 Kč 22,90 Kč/ks
Český původ na rohlíku
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Salát Lollo Biondo v BIO kvalitě vás překvapí jemně ořechovou chutí! Dáváme si záležet, abychom Vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Salát Biondo je jemnější a tónovanější. Je charakteristický kudrnatými listy s pevnou strukturou. Salát obsahuje mnoho hořčíku, který podporuje výkon svalů a posiluje srdce. Jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Věděli jste, že ...?

Salát obsahuje mnoho hořčíku, který podporuje výkon svalů a posiluje srdce.

Použití

Chutná výborně přelitý kořeněnými octovými nebo smetanovými zálivkami. V salátové míse se skvěle snoubí s těmito ingrediencemi: sýr, vejce, ryby nebo pečené maso.

Vyzkoušejte rychlý recept na salát lollo biondo s rajčaty a kuřecím masem:

Kuřecí stehna uvaříme do měkka. Maso obereme a libové kousky nakrájíme. Cibuli nakrájíme nadrobno a osmahneme na oleji. Přidáme maso, krátce osmahneme a necháme vychladnout. Salát Lollo Biondo nakrájíme nebo natrháme, přidáme nakrájená rajčata, opečené maso, černé olivy, cibuli a promícháme. Dochutíme solí, pepřem a pokapeme olivovým olejem. Podáváme s čerstvou bagetkou nebo chlebem.

Přejeme dobrou chuť!

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tento salát byl výhradně pro Rohlik.cz vypěstován naším lokálním pěstitelem. Zakoupením tohoto salátu podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Skladujte zabalený v utěrce nebo v papírovém sáčku, vždy v chladničce.

Složení

Salát Lollo Biondo
I. jakost