Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Lovela Color prací prášek citlivý k dětské pokožce (5,4kg) 60praní
Ušetříte 30 Kč -8%
Výhodná cena
349,90 Kč 379,90 Kč (5,83 Kč/praní)
Popis produktu

Lovela Color je speciální prací prášek na barevné prádlo pro starostlivé maminky. Lovela vypere barevné prádlo do čista, ale zároveň je šetrná i k té nejjemnější dětské pokožce. Lovela byla testována pro jemnou dětskou pokožku a je doporučena „Institutem pro péči o Matku a Dítě“ a „Sdružením Dětem zdraví“ – sdružením pro pomoc dětem trpícím alergiemi.

Návod k použití: Prádlo roztřiďte podle barev a míry zašpinění. Silně zašpiněné pleny a oblečení namočte na 30 minut před praním ve vodě s rozpuštěným práškem Lovela. Znečištěné pleny opláchněte před praním studenou vodou. Při ručním praní nejprve důkladně rozpusťte prášek ve vodě. Při praní plen a oblečení nastavte na pračce program opakované máchání. Dodržujte doporučení výrobce oblečení. Pro detailní návod k použití viz obal.

Bezpečnostní varování: Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí vypláchněte proudem vody a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Zasaženou kůži omyjte velkým množstvím vody. Při přetrvávajícím podráždění ihned vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení

< 5 % aniontové povrchově aktivní látky, mýdlo, polykarboxyláty, parfémy 5 – 15 % neiontové povrchově aktivní látky 15 – 30 % zeolity