Salát Lollo Rosso 1ks (cca 250g)

1 ks
Čerstvě sklizeno
Bez éček
22,90 Kč 22,90 Kč/ks
Český původ na rohlíku
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Salát Lollo Rosso se vyznačuje kadeřavými načervenalými listy. Salát obsahuje vitamín C, vitamín E, vitamín B1 i B2, hořčík - významný protistresový prvek. Saláty jsou ceněny jako výborný zdroj vysoce kvalitní vlákniny.

Pozitivní účinky na organismus: ulevuje při střevních potížích, posiluje srdce, prevence proti rakovině prsu, zvyšuje přísun kyslíku do buněk, posiluje imunitní systém. Jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Použití

Je ideální volbou pro zpestření zeleninových salátů, obložených baget nebo jako dekorace na talíři. Vyzkoušejte si recept na salát Lollo Rosso s krevetami!

Na olivovém oleji osmahneme oloupané krevety, přidáme sůl, prolisovaný česnek a dochutíme nadrceným pepřem. Salát nakrájíme nebo natrháme, přidáme nakrájená cherry rajčata, osmahnuté krevety a promícháme s kapkou panenského olivového oleje. Dochutíme solí, pepřem a šťávou z citrónů.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tento salát byl výhradně pro Rohlik.cz vypěstován naším lokálním pěstitelem. Zakoupením tohoto salátu podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Skladujte zabalený v utěrce nebo v papírovém sáčku, vždy v lednici a nejlépe odděleně od ovoce.

Složení

Salát Lollo Roso
Kalibr 10
I. jakost