Site languages:ČeskyEnglish
Slide 1 of 3

Salát Lollo Rosso 1ks (cca 180g)

1 ks
Čerstvě sklizeno
24,90 Kč 24,90 Kč/ks
Český původ na rohlíku
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Salát Lollo Rosso vás mile překvapí lehce nahořklou chutí! Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Věděli jste, že ...?

Salát obsahuje mnoho hořčíku, který podporuje výkon svalů a posiluje srdce.

Použití

Je ideální volbou pro zpestření zeleninových salátů, obložených baget nebo jako dekorace obložených talířich.

Vyzkoušejte si recept na salát Lollo Rosso s kuřecím masem!

Na olivovém oleji osmahneme kuřecí maso, přidáme sůl, prolisovaný česnek a dochutíme pepřem. Salát nakrájíme nebo natrháme, přidáme nakrájená cherry rajčata, maso, ředkvičky, osmažené krutony a promícháme s kapkou panenského olivového oleje. Dochutíme solí, pepřem a šťávou z citrónů. Podáváme s čerstvou bagetkou.

Přejeme dobrou chuť!

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tento salát byl vypěstován výhradně pro Rohlik.cz naším lokálním pěstitelem. Zakoupením tohoto salátu podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Skladujte zabalený v utěrce nebo v papírovém sáčku.

Složení

Salát Lollo Roso
Kalibr 10
I. jakost