-15 %

Timotei Čistota šampon

300 ml
Trvale výhodná cena %
49,90 Kč 166,33 Kč/l58,90 Kč
Země původu: Polsko,

Popis produktu

Šampon Timotei Čistota s obsahem výtažku z organického zeleného čaje revitalizuje vaše vlasy a zanechává je svěží, lehké a krásné**.
Nový k přírodě šetrný obal je plně recyklovatelný a obsahuje o 6 % méně plastu v porovnání s předcházející lahví šamponu Timotei 250 ml.
*s obsahem výtažku z organického zeleného čaje/**při použití šamponu a kondicionéru.
 

 

Použití

Naneste do mokrých vlasů, napěňte a opláchněte. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte. V případě vzniku podráždění přerušte používání.

Pro lepší výsledek použijte i kondicionér Timotei Čistota.

O výrobci

Unilever, holandsko-britská společnost byla založena v roce 1930, je dnes jedním z největších výrobců a dodavatelů spotřebního zboží na světě. Unilever nabízí ve více než 190 zemích více než 400 značek potravin, výrobků pro péči o domácnost a výrobků pro osobní péči. Smyslem a posláním společnosti je vrábět prostředky pro běžnou čistotu, snížit práci pro ženy, podpořit zdraví a přispět k osobní přitažlivosti tak, aby život pro lidi, kteří používají výrobky Unilever, byl příjemnější a přínosnější.

Výrobce

Unilever House
Springfield Drive
Leatherhead,
Surrey KT22 7GR
Velká Británie

 

 

Složení

Aqua
Sodium laureth sulfate Cocamidopropyl betaine Sodium chloride Camellia sinensis leaf extract Guar hydroxypropyltrimonium chloride Parfum Maltodextrin Disodium EDTA PPG-12 Citric acid Sodium hydroxide Sodium benzoate Butylphenyl methylpropional Geraniol Hexyl cinnamal Limonene Linalool