-15 %

Timotei Čistota šampon

300 ml
Trvale výhodná cena
49,90 Kč 166,33 Kč/l58,90 Kč
Země původu: Polsko,

Šampon Timotei Čistota s obsahem výtažku z organického zeleného čaje revitalizuje vaše vlasy a zanechává je svěží, lehké a krásné**.
Nový k přírodě šetrný obal je plně recyklovatelný a obsahuje o 6 % méně plastu v porovnání s předcházející lahví šamponu Timotei 250 ml.
*s obsahem výtažku z organického zeleného čaje/**při použití šamponu a kondicionéru.
 

 

Použití

Naneste do mokrých vlasů, napěňte a opláchněte. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte. V případě vzniku podráždění přerušte používání.

Pro lepší výsledek použijte i kondicionér Timotei Čistota.

O výrobci

Unilever, holandsko-britská společnost byla založena v roce 1930, je dnes jedním z největších výrobců a dodavatelů spotřebního zboží na světě. Unilever nabízí ve více než 190 zemích více než 400 značek potravin, výrobků pro péči o domácnost a výrobků pro osobní péči. Smyslem a posláním společnosti je vrábět prostředky pro běžnou čistotu, snížit práci pro ženy, podpořit zdraví a přispět k osobní přitažlivosti tak, aby život pro lidi, kteří používají výrobky Unilever, byl příjemnější a přínosnější.

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
180 00 Praha 8

 

 

Složení

Aqua
Sodium laureth sulfate Cocamidopropyl betaine Sodium chloride Camellia sinensis leaf extract Guar hydroxypropyltrimonium chloride Parfum Maltodextrin Disodium EDTA PPG-12 Citric acid Sodium hydroxide Sodium benzoate Butylphenyl methylpropional Geraniol Hexyl cinnamal Limonene Linalool