Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Zendium Dětská zubní pasta juniors 7+

50 ml
79,90 Kč 1 598,00 Kč/l
Země původu: EU,

Zubní pasta je speciálně vyvinutá pro péči o zuby dětí ve věku od 7 let.

Zendium podporuje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny a pomáhá tak bojovat proti příčinám problémů ústní dutiny a dásní. 

Využívá sílu proteinů a enzymů, které se přirozeně vyskytují v ústech a vytvářejí její přirozený obranný mechanismus.Bez obsahu pěnící složky SLS, která může dráždit choulostivá ústa.

Použití

Použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, konzultujte svého praktického lékaře nebo zubního lékaře.

Výrobce

Holandsko-britská společnost Unilever je dodavatelem výrobků pro osobní péči a péči o domácnost, potravin a nápojů. Výrobky dodává do 190 zemí světa. Pod Unilever patří například značky Hellmann’s, Knorr, Magnum, Algida, Lipton, Knorr, Rexona nebo Dove.

Skladování

Skladujte v suchu a chladu.

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
180 00 Praha 8
Česká republika

Složení

Aqua,Hydrated silica,Xylitol,Sorbitol ,Glycerin,Hydrogenated starch hydrolysate,Steareth-30,Xanthan gum,Aroma,Carrageenan,Disodium phosphate,Sodium fluoride,Amyloglucosidase,Citric acid,Zinc gluconate,Sodium saccharin,Sodium benzoate,Glucose oxidase,Potassium thiocyanate,Lysozyme,Sodium aseinate,Colostrum,Lactoferrin,Lactoperoxidase,CI 77891,Obsahuje fluorid sodný (1450 ppm F), vaječný a mléčný protein