Maisel & Friends Marc’s Chocolate Bock

0,75 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
 129,90 Kč 173,20 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Německo,

Marc’s Chocolate Bock je tmavé pivo.

Silný a vyvážený irský stout je obohacený řadou nekonvenčních chutí, které jemně doplňují základ z hořkého chmelu a restovaného sladu. Pivo vhodné pro opravdové znalce a gurmány.

Nese stopy hořké čokolády s lehkými nádechy espresa a sladkostí karamelu. Černý a lehce nasládlý, plný sladu a hutný - tahle kombinace je absolutní chuťová bomba, která si rychle žádá další doušek.

Oceněno Zlatou medailí na mezinárodním pivním festivalu "Dublin Craft Beer Cup 2015". Vyráběno dle zákona o čistotě piva z roku 1516.

 

  • Typ kvašení: spodně
  • Stupňovitost: 17,4 % EPM
  • Hořkost: 23 IBU
  • Použité chmely: Hallertauer 
  • Obsah alkoholu: 7,5 % obj

Použití

Podávejte chlazené.

O výrobci

Společnost Maisel byla založena v roce 1887 Hansem a Eberhardtem Maiselovými. Postavili moderní pivovar na okraji Bayrethu a položili tak základ dosud velmi úspěšné společnosti. V roce 1955 zavedli výrobu pšeničného piva, které se stalo velmi oblíbeným. Dnes je značka této společnosti známá pro svoji skvělou pověst.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 3–6 °C.

Výrobce

Maisel & Friends
Brauerei Gebr. Maisel KG
Hindenburgstraße 9 D-95445
Bayreuth
Německo

 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 520 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 180 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.