Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Ristorante Formaggi Pomodori pizza mražená 320g

Ristorante Formaggi Pomodori pizza mražená

Ristorante Formaggi Pomodori pizza mražená

320g
64,90 Kč (202,81 Kč/kg)
Popis produktu

Pizza italského typu s cherry rajčaty a mozzarellou.

Křupavé tenké těsto s bohatou oblohou a kvalitními surovinami – to je jedinečná pizza Ristorante. Tato pizza je bohatě obložena šťavnatými cherry rajčaty, mozzarellou a eidamem. Rozhodně potěší nejen vegetariány.

Náš tip: Ristorante je ještě křupavější a sýr ještě táhlejší a šťavnatější, pokud upečete pizzu v troubě při spodním a horním ohřevu (lépe než horký vzduch). Přejeme Vám dobrou chuť!

Skladujte při teplotě –18 °C alebo nižší do data minimální trvanlivosti. Hlubokozmrazený výborobek. Chraňte před rozmrazením! Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Složení

Složení: PŠENIČNÁ MOUKA, voda, 11 % SÝR MOZZARELLA, 9,0 % cherry rajčata, 6,2 % SÝR EIDAM, rajčatový koncentrát, řepkový olej, paprika, jedlá sůl, cukr, pekařské droždí, modifokovaný šrob, lilek, bazalka, koření, slunečnicový olej, hydrolyzovaná rostlinná bílkovina, maltodextrin, karamelizovaný cukr, chilli paprička, bílý vinný ocet.

Alergeny: Obiloviny obsahující lepek,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), MŮŽE OBSAHOVAT: Sójové boby a výrobky z nich,Hořčice a výrobky z ní

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.