Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Lipton Earl Grey

75 g
69,90 Kč 932,00 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Earl Grey je směs černých čajů s aroma silic bergamotu.

Za své jméno vděčí britskému ministerskému předsedovi z roku 1830. Dle pověsti dostal tento recept od čínského úředníka, kterému si postěžoval na kvalitu domácího čaje. Earl Grey je klasický čaj, který se pije po celém světě. Vychází z mezinárodních výživových doporučení k udržení dobrého zdraví.

V balení je 50 čajových sáčků.

Použití

Optimální doba vyluhování je asi 5 minut.

O výrobci

Když Sir Thomas Lipton na sklonku 19. století založil svoji společnost, koupil své první čajové pozemky na Ceylonu. Po více než sto letech vlastní Lipton tisíce akrů vysoce kvalitních čajových plantáží ve Východní Africe. Díky stoleté zkušenosti v pěstování a míchání čaje udržuje Lipton naživu snahu Sira Thomase o neustálé zlepšování a profesionalitu. Není divu, že Lipton je dnes světovou jedničkou mezi čaji. Poznejte bohatou historii a odborné znalosti značky Lipton.

V současné době spadá značka Lipton pod společnost Unilever, holandsko-britskou společnost založenou v roce 1930, která je dnes jedním z největších výrobců a dodavatelů spotřebního zboží na světě.

Lipton Optimum RGB

Skladování

Skladujte v suchu a temnu.

Výrobce

Unilever ČR
Voctářova 2497/18
180 00 Praha 8
Česká republika

Složení

Černý čaj
Aroma0.7 %

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota17 kJ/4 kcal
Tuky0 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy0.5 g
z toho cukry0.5 g
Bílkoviny0.5 g
Sůl0 g
Vláknina g