Hartmann cestovní lékárnička

249,90 Kč 249,90 Kč/ks
Kategorie:
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Vymknutý kotník, odřenina, puchýře... to jsou jen některé z obvyklých poranění, jež se přihodí na výletě v přírodě, při sportování nebo na dovolené. Proto jsme pro Vás připravili praktickou Cestovní lékárničku HARTMANN. Díky univerzálnímu složení je Cestovní lékárnička vhodná na ošetření nejrůznějších úrazů, se kterými se běžně setkáváte. Patří proto do nezbytné výbavy každého sportovce nebo na cesty.

O praktičnosti Cestovní lékárničky se rychle sami přesvědčíte! Je totiž dobře skladná – velikost výrobku je pouhých 17x15x7cm – takže se vejde do každého batohu nebo zavazadla. Díky úchytce ji snadno připevníte na kolo, za opasek nebo můžete využít přibaleného popruhu a nosit ji přes rameno. Do volné kapsy můžete vložit například osobní doklady.

Složení

V Cestovní lékárničce naleznete:

- Cosmos Hydro-Active 1 balení - Hydroaktivní náplasti na puchýře
- Cosmos Strips 8 ks - Dělené náplasti s polštářkem 8 x 4 cm a 6 x 2 cm - Cosmopor E 2 ks - Samolepící krycí polštářek sterilní 10 x 6 cm a 7,2 x 5 cm - Sterilux ES 2 ks - Krycí polštářek sterilní 7,5 x 7,5 cm - Soft-Zellin 4 ks - Dezinfekční čisticí tampóny s alkoholem - Omnipor 1 ks - Náplast na cívce 1,25 cm x 5 m - Obvaz hotový 1 ks - Obvaz hotový sterilní s polštářkem 8 x 10 cm - Peha-Crepp 2 ks - Fixační obinadlo z měkké tkaniny 10 cm x 4 m a 6 cm x 4 m - Idealtex 1 ks - Elastické obinadlo 8 cm x 5 m ke zpěvnění kloubů - Pinzeta 1 ks – Pinzeta např. k vytažení třísky nebo klíštěte