Ajala Chocolate BIO Rustikální čokoláda tmavá

45 g
BIO
99,90 Kč 2 220,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Lahodná BIO čokoláda vyrobená z výběrových kakaových bobů té nejvyšší kvality.

Poznejte nezaměnitelnou chuť pravé čokolády. Je to zážitek pro všechny smysly, tato čokoláda se nedá srovnat s žádnou jinou, jakou jste dosud ochutnali. Navíc se jedná o alternativu k mléčným čokoládám. Nenajdete v ní žádné zjemňující přísady, tuky ani jiné přidané látky, zato obsahuje velkou porci lásky. Vedle obsahu je dbáno i na formu, proto je každá tabulka čokolády pečlivě balena do ručně tištěných papírů.

Výroba rustikální čokolády je inspirována metodami a recepturami španělských dobyvatelů, kteří se je naučili přímo od Aztéků již v 16. století. 

Použití

Čokoládu si můžete dopřát kdykoliv během dne. Je ideální jako sladká svačinka či ke kávě.

O výrobci

Ajala Chocolate je česká společnost, která se zaměřuje na výrobu kvalitních čokolád. Čokoládová manufaktura vznikla v roce 2014. K výrobě používají pouze výběrové kakaové boby z ověřených destinací, jako je Střední a Jižní Amerika. Všechny tabulky čokolád se pak vyrábí v České republice, konkrétně v Brně. Je tedy zaručena 100% kvalita. Během krátké doby získala Ajala 2 stříbrná a 2 bronzová ocenění na European Bean-to-bar Competition a nyní pomalu začíná naplňovat svůj hlavní cíl – ukázat světu, jak doopravdy chutná čokoláda.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě do 23 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu.

Výrobce

AJALA CHOCOLATE
Růžová 246
595 01 Velká Bíteš
Česká republika