Ajala Chocolate BIO Mořská sůl

45 g
BIO
99,90 Kč 2 220,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Lahodná BIO čokoláda vyrobená z výběrových kakaových bobů té nejvyšší kvality.

Poznejte nezaměnitelnou chuť pravé čokolády s mořskou solí. Je to zážitek pro všechny smysly, tato čokoláda se nedá srovnat s žádnou jinou, jakou jste dosud ochutnali. Navíc se jedná o alternativu k mléčným čokoládám. Nenajdete v ní žádné zjemňující přísady, tuky ani jiné přidané látky, zato obsahuje velkou porci lásky. Vedle obsahu je dbáno i na formu, proto je každá tabulka čokolády pečlivě balena do ručně tištěných papírů.

Pro tuto čokoládu byla použita ručně sbíraná sůl fleur de sel ze slovinské oblasti Piranske, kde tento způsob sběru má více jak 700 letou tradici.

Použití

Čokoládu si můžete dopřát kdykoliv během dne. Je ideální jako sladká svačinka či ke kávě.

O výrobci

Ajala Chocolate je česká společnost, která se zaměřuje na výrobu kvalitních čokolád. Čokoládová manufaktura vznikla v roce 2014. K výrobě používají pouze výběrové kakaové boby z ověřených destinací, jako je Střední a Jižní Amerika. Všechny tabulky čokolád se pak vyrábí v České republice, konkrétně v Brně. Je tedy zaručena 100% kvalita. Během krátké doby získala Ajala 2 stříbrná a 2 bronzová ocenění na European Bean-to-bar Competition a nyní pomalu začíná naplňovat svůj hlavní cíl – ukázat světu, jak doopravdy chutná čokoláda.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě do 23 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu.

Výrobce

AJALA CHOCOLATE
Růžová 246
595 01 Velká Bíteš
Česká republika