Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Tescoma Zdravé dózy na svačinu DINO, 3ks modrá
-20%

Tescoma Zdravé dózy na svačinu DINO, 3ks modrá

Tescoma Zdravé dózy na svačinu DINO, 3ks modrá

Akce do 24. 9.
159,90 Kč 199,90 Kč (159,90 Kč/ks)
Popis produktu

Tři praktické dózy v jednom jsou vynikající pro balení přesnídávek, svačinek i lehkých obědů pro děti do školy, na výlety, tréninky či výpravy do přírody. Velká dóza pojme občerstvení pro větší hlad, malé dózy pak pečlivě uschovají ovoce, zeleninu i drobné cukrovinky. S dózami DINO můžete mít jistotu, že svačinka vašich dětí je skutečně zdravá.

Materiál plastových dóz DINO prošel desítkami náročných testů a zaručeně neobsahuje nebezpečné a škodlivé látky. Dózy jsou díky špičkovému materiálu zcela neutrální a neovlivňují kvalitu, vůni a chuť uloženého jídla. Obě menší dózy lze skladovat ve větší dóze, což po snězení svačiny šetří místo v aktovce i doma. Praktický uzávěr umožňuje snadné otevírání a uzavírání dózy. Kvalitní trvanlivý potisk se nesmyje ani při intenzivním mytí v myčce.

Materiál: prvotřídní odolný plast. Mytí v myčce: ano. Záruka: 3 roky.

Složení

Jste zastánci zdravého životního stylu? Pak jistě uvítáte zdravotně nezávadné dózy na svačiny pro své děti. Jsou vyrobeny z certifikovaného materiálu vhodného pro použití ve zdravotnictví a farmacii a nesou oblíbený motiv veselé dinosauří rodinky.