Rohlik.cz

Popis produktu

Tři praktické dózy v jednom jsou vynikající pro balení přesnídávek, svačinek i lehkých obědů pro děti do školy, na výlety, tréninky či výpravy do přírody. Velká dóza pojme občerstvení pro větší hlad, malé dózy pak pečlivě uschovají ovoce, zeleninu i drobné cukrovinky. S dózami DINO můžete mít jistotu, že svačinka vašich dětí je skutečně zdravá.

Materiál plastových dóz DINO prošel desítkami náročných testů a zaručeně neobsahuje nebezpečné a škodlivé látky. Dózy jsou díky špičkovému materiálu zcela neutrální a neovlivňují kvalitu, vůni a chuť uloženého jídla. Obě menší dózy lze skladovat ve větší dóze, což po snězení svačiny šetří místo v aktovce i doma. Praktický uzávěr umožňuje snadné otevírání a uzavírání dózy. Kvalitní trvanlivý potisk se nesmyje ani při intenzivním mytí v myčce.

Materiál: prvotřídní odolný plast. Mytí v myčce: ano. Záruka: 3 roky.

Složení

Jste zastánci zdravého životního stylu? Pak jistě uvítáte zdravotně nezávadné dózy na svačiny pro své děti. Jsou vyrobeny z certifikovaného materiálu vhodného pro použití ve zdravotnictví a farmacii a nesou oblíbený motiv veselé dinosauří rodinky.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×