Maliny žluté, vanička

125 g
Čerstvě sklizeno
59,90 Kč 479,20 Kč/kg
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Ochutnejte sladké žluté maliny, které jsou velice šťavnaté. Dáváme si záležet, abychom Vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno pohupovaly na keříku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Žluté maliny obsahují celou škálu látek s příznivými účinky na zdraví. Jsou bohatým zdrojem vitaminu C, kyseliny listové, hořčíku, draslíku nebo vlákniny. Jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Použití

Maliny se konzumují jak syrové, tak i tepelně upravené, ať už v podobě marmelád, náplní do ovocných knedlíků nebo kompotů. Také se hodí do ovocných salátů, koláčů nebo smoothie.

Upečte si s námi světově proslulé muffiny, s čokoládou a malinami.

Bílou i mléčnou čokoládu si nalámeme na malé kousky. V míse smícháme mouku, kakao, prášek do pečiva, jedlou sodu, třtinový cukr a čokoládu. Zvlášť prošleháme vejce, zakysanou smetanu a rozpuštěné máslo. Směsi smícháme dohromady a vidličkou přidáme mírně promačkané maliny.

Formičky na muffiny naplníme lžící. Čoko-malinové muffiny pečeme v rozehřáté troubě cca 20 minut. Upečené muffiny necháme odstát 15 minut ve formě a potom je vyjmeme. 

Přejeme dobrou chuť!

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Společnost Berry servis se zabývá prodejem frigo sadby, pěstováním a prodejem čerstvých jahod, malin a ostružin. Dále vyrábí domácí džemy, připravuje pravidelné samosběry a zpracovávájí ovoce v pálenici. Pole, kde pěstují ovoce – jahody, maliny a ostružiny – se nacházejí nedaleko Českého Brodu v Polabí, které je vyhlášenou oblastí pro pěstování ovoce a zeleniny a kde všichni pěstitelé dbají na zachování vysoké kvality svých výrobků. Každodenní péče o pole přináší zákazníkům maximální kvalitu a spokojenost.

Výrobce

Berry servis s.r.o.
Břežany II, č. p. 71
282 01 Český Brod

Složení

Maliny žluté